Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk akik szeretnének normális, tisztességes barátnőt?

Figyelt kérdés
A mai világban érvényesülni tud egy olyan lány aki 17 évesen szűz soha nem csókolózott és soha nem volt még barátja,nem jár minden hétvégén bulizni és nem issza magát dög részegre minden buli alkalmával..?

2013. szept. 20. 16:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Oké srácok.

szkanderban döntsük el ki írhat a kérdezőnek.

Vagy ha elmúltatok 18 évesek mehet a sör virsli verseny!

2013. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Jahj..!

Annyira szeretem az ilyen "válaszokat" pszichopata vagyok meg stb istenem!

Kedves 11: Te magad vagy egy buta ember! Nem tudom hogy ki milyen lányt szeretne maga mellet tudni...de a mai "fiatalságot" szinte hidegen hagyja az ilyen lányok mint amilyen én is vagyok mégpedig azért MERT NEM ADJUK MAGUNKAT ODA A 2.TALÁLKOZÁS UTÁN ÉS TÖBB TÖRŐDÉS KEDVESSÉG ÉS GYENGÉDSÉG KELL NEKÜNK MINT A "TÖBBI LÁNYNAK" AKIK EGY KIS BÓK UTÁN AZ ÁGYADBAN LESZ..

2013. szept. 20. 16:58
 23/32 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj idősebbekkel :P 25/f
2013. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem pont ez a jó és biztos,hogy nem csak én kerestem ilyet.
2013. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de félre értettetek!

Nem szeretnék pont egy ilyen oldalon ismerkedni ahol az emberek 60 % állandóan trollkodik mindenkivel meg stb!

Csak érdekel a véleményetek és kíváncsi vagyok hogy szüksége van a mai "férfiaknak" ilyen lányokra vagy egyáltalán nincs igény rájuk!

2013. szept. 20. 17:04
 26/32 ASOT ***** válasza:
2013. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Pedig én normális srác vagyok :/
2013. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szia , szívesen beszélgetnék veled , ha gondolod. A te korosztályodban , elég ritka az ilyen felfogású lány. Általában az értelem (ahogy írtad is) csak a disco-ig meg piálásig terjed. Ami néha bele is férne , de ezeknek tényleg ennyiből áll az életük. Igaz én általában az idősebb lányokat preferálom (pont amiatt , mert a fiatalabbak eszméletlenül komolytalanok , de még a 20 év körüliek között is akadnak bőven ilyenek) De kivételek mindig vannak. Szóval ha gondolod írj és megbeszéljük az élet nagy dolgait :D


hello


20f

2013. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. a 11 es vagyok. nem sértegettelek,nem neveztelek butának, maximunm egy buta kérdésről beszéltem.

Én magam is lány vagyok. és a baráti körömben, ami elég nagy nem is ismerek olyant aki a részegségtől fetreng és fűvel fával dug egy éjszakás kalandban.

Szerintem Te sem lehetsz egy különleges lány, csak kérdéskényszered lehetett, és az, hogy magadat eg minta kisasszonynak mutasd.

2013. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

#29:

Vicces!

Ismersz te engem nagyon nem,mi értelme lenne "beállítani magam minta kisasszonynak" mond egy értelmes indokot erre légyszíves!

Ne legyünk már ennyire rosszindulatúak,hiszen ez csak egy kérdés volt de látom oda kellet volna írnom hogy TISZTELET A KIVÉTEL de azt hittem ez egyértelmű lesz senki nem mondta még csak nem is feltételezte hogy a világon én vagyok az egyedüli ilyen lány..!

Istenem!

2013. szept. 20. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!