Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi teszi a nőt nővé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi teszi a nőt nővé?

Figyelt kérdés

Mi az a külső vagy belső tulajdonság ami ha nem lenne akkor nem éreznéd nőnek magad?Például szép haj,formás mell vagy popsi,szép combok,szép szemek,kellemes lágy hang.

Szóval mi az ami a legfontosabb egy nőnek?



2013. szept. 20. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
A p*na.
2013. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te tuti,hogy nem nő vagy.
2013. szept. 20. 17:24
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Sosem tudtam ezt így felfogni. Elsősorban ember vagyok, ezen belül - kromoszomális okból - nő. A tulajdonságaim olyanok, amilyenek; engem, mint egyéniséget határoznak meg, nem pedig a nememet.

Biztos lesz, aki másként válaszolja majd meg a kérdést.

2013. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
2 csöcs és pina
2013. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Előre jelzem, amit írok, az az én egyéni véleményem, senkit nem akarok ezzel "kevésbé nőnek nézni", ha ő nem ilyen.


Mitől érzem magam nőnek? Jó kérdés. A belső egyensúlyomtól, az érzéseimtől, az empátiámtól, a hibáimtól, a szeretettől, amit adok... és még sorolhatnám. Minden tulajdonságommal együtt vagyok nő, legyen az negatív vagy pozitív. Örülök a magabiztosságomnak, máskor viszont megerősítésre van szükségem. Szívesen lépek fel hatátozottan, máskor pedig inkább csak megbújok a háttérben. Bírom, ha elismerő pillantásokat kapok, vagy gyengédséget, kedvességet...


Külső: a hajaaam!:D az fontos. Nem tartom magam gyönyörűnek, de békében vagyok azzal, amit látok. Ott kerekedek, ahol kell, adok magamra, szeretem, ha mindig tiszták a fogaim és a körmeim, és az embereknek eszükbe jut, hogy ápolt vagyok.

Remélem vmi ilyesmire gondoltál :) 18/l

2013. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!Jól összefoglaltad.

Ha úgy kérdezném,hogy: Ki teszi a nőt nővé?, akkor bizonyára egyszerűbb lenne a válasz.

2013. szept. 20. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem attól nő egy nő, hogy ápolt, kifinomult és elegáns
2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
gyíkfarok és kígyóbél múmiából préselték.... viccet félre téve... megnyerő legyen tökmindegy mit mond mit csinál, jó szex a lágy hang előny
2013. szept. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Ki teszi a nőt nővé? Elsősorban önmaga (!). Egy bizonytalan nőről nem az fog lesütni, hogy annyira jól érzi magát... amíg belül nem rak rendet, addig nem fog annyi/olyan "minőségű" visszajelzést kapni, amit megérdemelne, szeretne. Hallottad azt, hogy a nő csak akkor ragyog igazán, ha van egy férfi, aki ragyogtatja? :) ez is igaz, de egy egyedülálló, független nő is lehet mesésen jól.

(nem feminista szövegnek szántam.)

2013. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A férfira gondoltam,de igazad van,hogy egy nő önmagát teheti nővé elsősorban.
2013. szept. 20. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!