Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor 17évesek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor 17évesek a lányok annyira szépek formásak fenekük mellük, mire kb.35évesek lesznek ha van gyermek ha nincs sokan alaktalanná válnak nagy fenékkel zsíros combokkal, miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassul az anyagcsere.
2013. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, tanuljá' meg írni! Aztán biológiázz is.
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még rendben van az ember anyagcseréje, fiatal, feszes a bőre, amit az évek előrehaladtával változik. És még egy 17 évesnek, ha normálisan táplálkozik nem kell megszakadnia, hogy jól nézzen ki, addig egy 35 évesnek pont az előbb említett dolgok miatt nem elég úgymond normálisan táplálkoznia, kell az edzés, a karbantartás, bár az anyagcsere ettől függetlenül is lassul az évek elteltével.
2013. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű, sőt, szerintem a lgtöbb harmincas nő ugyancsak jól néz ki.

Másrészt meg főleg biológia. A szervezet idősödik, több szabadgyök képződik, az idősebb sejtek már kevesebbszer képesek osztódni, csökken a test víztartalma a kollagén termelődése lelassul, a bőrben az elasztin mennyisége csökken, ettől kevésbé lesz rugalmas a bőr.

Sokan pedig a gyermekük mellett nem tudnak magukra odafigyelni, vagy épp nem is akarnak 55 kilósok lenni, mert tökéletesen boldogok mondjuk kétszer akkora combbal, de boldog családdal.

2013. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb jól kinéző fiatal heti többször sportol,mászkál,mozog.Emellett gyors az anyagcsere.


30 évesen se lassul számottevően az anyagcsere de ekkor a legtöbb embernek nincs ideje sportolni,fáradt,vagy sok stressz éri és evésben vezet le,vagy szimplán elkényelmesedett..

2013. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azok válnak olyanná akik most azt mondják hogy "ehetek bármit, úgyse látszik meg rajtam" meg akik most sem törődnek a plusz kilóikkal. Na az ilyenek teste bosszulja meg önmagát a későbbiekben, a nagy egészségtelenség üt vissza rajtuk, amit fiatalkorban még tolerál a test.
2013. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azok válnak olyanná akik most azt mondják hogy "ehetek bármit, úgyse látszik meg rajtam"


aha, persze, csak nem mindenki. apámnak teljesen normális az alakja, vékony, semmi plusz kiló nincs rajta, de már elmúlt 50. sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. bátyám, nővérem szintúgy, bátyám 30, nővérem 35, teljesen rendben vannak, nővérem 10 évet is letagadhatna, vékony, fiatalos, csinos nő. én sem vagyok abszolút hízékony, apám felmenői közül senki sem az.

ez szimplán csak genetika.

2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az utolsó.
2014. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!