Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem az unokatestvérembe?

Figyelt kérdés
Nem tudom az érzéseimet irányítani és komolyan mondom hogy beleszerettem.Egy suliba járunk, és nem tartsuk a kapcsolatot a családjával, csak most tudtam meg anyumtól, hogy igazából másodfokú unokatestvérek vagyunk.Azt hittem elájulok.Mit tegyek? Ki kell szeretnem belőle.Ez hatalmas őrültség.SEGÍTSÉG!

2013. szept. 20. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
másodfokú az egyenlet szokott lenni
2013. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy másodfokú unokatestvérrel akkor dugsz mikor akarsz, szóval hajrá.
2013. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dugd meg!
2013. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn le is feküdtem az unokatesommal igazàbol buli volt tök részegek volzunk...álmomban nem gondoltam arra hogy ő vele veszítem el a szüzességem ._. Annyira szígyellem :D
2013. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Btk. 199. §-a szerint csak egyenesági rokonnal és testvérrel tilos.
2013. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legális
2013. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. unókatestvérrel lehet, szóval simán partiba vághatod.
2013. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én parszor lejátszottam fejben, hogy megvágom a szegről végről unokahugom, de letettem róla, aberrált ötletnek tűnt, erre mit ad isten rá két hétre azon kaptam magam, hogy egy pincebulin ujjazom o_O
2013. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért vigyázz, a mi családunkban volt ilyen hogy két másodunokatestvér összeházasodott és gyerekük is lett, nem is egy de mindkettő szellemi, illetve fizikai fogyatékos lett!!

...

Egyébbként meg megértelek, mármint hogy szerelmes vagy a rokonodba!

2014. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!