Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre a helyzetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre a helyzetre? Egyre rosszabb.

Figyelt kérdés

Az előzmények nagyon tömören annyi, hogy van egy lány, akit évek óta nagyon szeretek, sehogy sem tudom elfelejteni, viszont sohasem közeledtem felé mert tudom, hogy nem lehetett volna köztünk semmi, így maradt plátói szerelem. Viszont valamiért úgy gondolom, hogy ez meglátszott a viselkedésemen talán és ezért nem ismerősként néz rám, hanem hogy "de nem bírom azt a gyereket". Hogy ebből mennyi igaz, nem tudom, csak így gondolom.


A lényeg, hogy sokszor próbáltam már elfelejteni, mert ez a helyzet nagyon rossz, hogy nem lehetek vele, viszont továbblépni se tudok. De ma mesélte haverom, hogy hallotta, ahogy más lányokkal beszéltek egy fiúról és ő valami ilyesmit mondott "Nagyon jó arc az a srác". Tudom hülyeség, de féltékeny lettem és egyre rosszabb, mikor ilyeneket hallok, vagy meglátom valahol, mert amúgy is mindig a fejemben jár.

Mit tegyek, hogy vége legyen ennek az "ügynek"? Hogyan lépjek már végre tovább?


18/F

a lány 16


2013. szept. 21. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
ha lehet akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2013. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy gimibe járunk, még 2 évem van vissza. :(
2013. szept. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!