Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértödik meg ha megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértödik meg ha megkérdezi a véleményem, és az nem egyezik az övével?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnöm 2 hónapot kint dolgozott Görögországban egy szórakozó helyen. Ott megismert egy helyi görög fiút. Állítólag nagy a "szerelem". A barátnöm hazajött külföldröl. (emiatt a fiú miatt szakított az élettársával) Folyton a fiúról regèl hogy milyen szerelmes belé ès viszont. Neten beszélnek. Már kiváncsi voltam hogy ki ez a fiú, és a barátnöm átküldött róla pár képet. Kèrdezte mi a vèleményem? Nem akartam megmondani neki. Addig erösködött amig el nem mondtam: ez egy kigyúrt izomagy, (a csajoknak izompolóban mutogatja magát) ès nöcsábász, akinek nem a barátnöm az egyetlen. (föleg hogy ö a helyi szèpfiú a szórakozó helyeken is) A lány itt, ö meg ott, és azt mond neki a neten amit csak akar. Erre a barátnöm lebunkózott meg azt mondta felszínes vagyok. Miért volnék az? Mert nem hazudok neki hogy hú de helyes stb, hanem megmondtam neki öszintén a véleményem?
2013. szept. 21. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert annyira el van varázsolva, hogy nem fogadja el a negatív kritikákat.

Legyints, majd rájön.

2013. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert elrontod az örömét.


Lehet, hogy igazad van, (én igazat adok neked), lehet, hogy nem, mégis rosszat teszel.

Ha igazad van, akkor is elrontod azokat a boldog perceket, amik hátra vannak a szakításig.

Ha meg nincs igazad, akkor megmérgezed a kétellyel, ezáltal tönkreteszed a kapcsolatát.

2013. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert minden no mindenen megsertodik leglabbis ezzel probaljak a ferfiakat erzelmileg zsarolni.
2013. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet maradi vagyok (vagy túl logikus) de nekem az nem kapcsolat hogyha valaki megismer egy külföldi macsót egy szórakozóhelyen. Neten meg azt mond amit csak akar, közben pedig szépen bolondít ott helyben új külföldi csajokat. A másik az hogy èn jogosan haragudtam meg a barátnömre, ugyanis a vèlemènyem (magánbeszèlgetèsünk) átküldte a fiúnak aki állítólag röhögött a vèlemènyemen. Mondtam a barátnömnek hogy most ba..z el mindent, és mi mást tehetne a fiù minthogy röhögne? Bevallani úgysem fogja hogy igazam van. Komolyan csak rá kell nézni: diszkó közepèn izompolóban feszít stb...
2013. szept. 21. 08:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a csajok mindenen megsértődnek.
2013. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye a barátnőd, akkor nem is érdemel különbet.
2013. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék a helyében, hogy véletlenül se jön be a barátnőmnek a pasim.

De mondjuk lehet hogy az volt neki sértő, hogy a fénykép alapján megítélted, hogy milyen a pasija viselkedése(ez felszínes dolog). Nekem se valami bejövős az az izomagy stílus, de ismerek olyat, aki tényleg nagyon normális. Mondjuk járni nem járnék vele, de mindenkinek más jön be.

Én azt nem értem, hogy honnan tudod, hogy mások is vannak neki, meg honnan tudod, hogy nagy nőcsábász? a helyi szépfiú? ha te nem is voltál ott?

Ha a barátnődtől tudod, akkor az egy más helyzet. Vagy elfogadta, vagy egyszer rádöbben hogy mire is vállalkozott.

2013. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Részéről nem volt jogos, hogy lebunkózott téged, elvégre ő kényszerítette ki a véleményed, fel kellett volna készülnie rá, hogy őszinte leszel hozzá és nem azt fogod mondani, amit ő hallani akar, hanem azt, amit te gondolsz. Egy igazi barát épp ezt értékelné benned.


Látszik, hogy a barátnőd nem csak naiv, de még éretlen is, mert nem tudja kezelni az őszinte véleményt, aztán később esetleg ráfog jönni arra, hogy épp ezeket a véleményeket kell értékelni, mert a jópofizással nem sokra fog menni, amikor majd pofára esik .

2013. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!