Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ez a véleményem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem ez a véleményem? (többi lent)

Figyelt kérdés
hogy a legtöbb török/arab pasi csak átvágja és csak szórakozni akarnak a magyar nőkkel ? ha voltál már ilyen helyzetben légyszi írd le !
2012. dec. 29. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a falra mászok tőlük. Olyan közegben vagyok sokszor, ahol szerintem az egyik legnagyobb a (pénzes) arabok koncentrációja az országban.

"Civilben" még csak annyi a baj velük, hogy mindenhol ordítanak mint a süketek és sokan sz@rba se nézik a környezetüket ill. a benne levő embereket.

Viszont amit a szórakozóhelyeken levágnak, na az a nem semmi! Odamennek a kiszemelt csajhoz, vakerolnak neki egy olyan negédes, átlátszó szöveget (my princess, U r the most beautiful girl in the world stb), amit ha magyar fiú adna elő, szemberöhögnék, hogy mit szórakozik. Majd kivágnak egy/több Deákot vagy Szent Pistát a pultra és mondják a csaj(ok)nak, hogy bármit rendelhet(nek). Mondjuk, a magyar csajokat se kell félteni, mert ezután a mutatvány után a 80%-uk már "násztáncot" lejt a parketten, miközben a szájából ki se engedi perzsia hercegének a nyelvét. Ezután még iszogatnak 1 kicsit, közben nevetve hagyják, hogy végigtaperolják őket, majd beteszik a valagukat egy Mergába/BMW-be és a többit ki lehet találni... A másnapi össznépi utcán ordítva beszélgetésnek és röhögcsélésnek majd az lesz a témája, hogy ki mekkorát d*gott és mekkora r*bancok az itteni lányok. Ezek a csajok meg is érdemlik, hogy pr*stinak használják őket.

Néha előfordul olyan is, hogy valakinek valóban megtetszik egy csaj, akkor azt akár hosszabb ideig is megtartja, vesz neki mindenféle flancos cuccot is. Majd ha elhagyja az országot akkor a csajt is dobja (hiába ígérget neki esküvőt menet közben), hiszen mit szólnának otthon, ha egy nem muszlim lányt venne el...

A gond akkor kezdődik, ha szegény lány abba a 20%-ba tartozik, akit nem győz meg az "egzotikum". Ilyenkor alap a 10 perces "udvarlás", ami elöl szegény egyszerűen nem tud elmenekülni, majd később még vissza-vissza jár hozzá a srác, ha ekkor se adja be a derekát, akkor jön a lek*rvázás, ritkábban egy kis lökdösődés.


És zárásként természetesen megjegyzem, hogy nem minden itt élő arab/török stb viselkedik így, valamint nem minden magyar lány egy ordenáré k*rva, szóval ezen ne vitázzunk.


24F

2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Teljessen igazad van.
2012. dec. 31. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!