Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudunk erről beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk erről beszélni? Ennyire későn érő lenne?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátomról van szó (én lány vagyok.) Három éve ismerjük egymást, nagyon jó a viszonyunk, minden megbeszélünk. Mégis, nekem nagyon furcsa. A korabeli fiúknak máson se jár az eszük, csak a lányokon, ám őt egyáltalán nem izgatja ez a téma. Régebben elmondtam neki, hogy "többet érzek, mint barátság", de a válasza az volt, hogy szép vagyok, de nem akar kapcsolatot, fél ezektől a dolgoktól (?). Lassan 16 éves lesz, és nem igazán értem őt. Persze, lehet, hogy későn érő... De ennyire? Nagyon sokan bántják, hogy biztosan meleg (lánybarátai vannak, kicsit kényes viselkedés... stb), de én nem hiszem... Hogyha tetszik nekem valaki, és elújságolom neki, mondja, hogy "nem akar a pasikról beszélni velem." Egyszer nem volt hely a buszon, és egy ismerősünk viccből mondta, hogy üljek az ölébe, mire a válasza annyi volt: "Az enyémbe biztosan nem! Nem akarom, hogy félreértsék." Szóval nem értem... Minden másról lehet vele komolyan, értelmesen beszélni, de ezt a témát mindig kerüli. Mi lehet vele? Ennyire későn érő?! 15/L
2013. szept. 21. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg még nem érett egy kapcsolatra, szerintem még várj vele hidd el idővel ő is nyitottabb lesz erre de ő még elvan így
2013. szept. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne későn érő???Buta kislány...

kényes a téma neki.Ez van.Lehet 20 centis a pélója és azért nem akar.De az is lehet,hogy 5 centi és szégyelli.

2013. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát akármit is mondasz, szerintem nem a lányokat szereti...
2013. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 21. 12:19
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as, ezt komolyan mondod?
2013. szept. 21. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan azon picsogsz, hogy az a szerencsétlen gyerek, (igen, gyerek, pont úgy, mint te) 15 évesen nem akar kapcsolatot? Jól teszi! 15 évesen még ottvan mindkettőtök s**én a tojáshéj, és nem azzal kéne törődni, hogy miért nem akar kapcsolatot. Világosan megmondta neked, hogy nem, te meg azért is erőlteted neki, hát nagyon jó barát lehetsz. Sajnálom szegényt.
2013. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 évesen tényleg nem kell még ez a kacsolatosdi. Jól csinálja a srác, valószínűleg tudja, hogy ez neki még nem kell, így nem erőlteti. Később az ilyenből lesz az igazi férfi, becsüld meg.
2013. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen a válaszotokat!

Igen, beláttam, igazatok van...:( De nagyon.

De arról nem tehetek, hogy tetszett/tetszik.

2013. szept. 21. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!