Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy helyes fiúval beszélek (és félek hogy nem tudunk nagyon beszélni), vagy csak áll mellettem, egyszerre zavarba vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy úgyis jön valami téma, meghogy majd úgyis tudok egy fiúval beszélni, nem kell miatta aggodni, de mégis idegesvagyok, ha egy helyes fiú közelében vagyok.Miért?
2010. márc. 30. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, ez természetes, ha nem jön a téma az nem csak a te hibád,hanem a srácé is, vigasztald magad azzal,hogy akkor nem illetek össze
2010. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ezzel én is így vagyok. :((

Ha msn-en beszélek egy sráccal olyan könnyen jön téma,de élőben nem... :(

2010. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja én is így vagyok a lányokkal:(
2010. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
maszturbálj
2010. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem járunk ám, csak így szoktam beszélni velük, személyesen, msn-en, nem tudom, nekem msn-en nem nagyon jön a téna! Élőbe könnyebb! az normális? Jötanács?:D
2010. márc. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!