Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz passz! Megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz passz! Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta nincs senkim, sőt, aki megtetszik az is elutasít. Ilyenkor nagyon pocsékul érzem magam. Mindenhol csak szerelmes párokat látok, és mindig az a kérdés merül fel bennem: vajon mi a baj velem? rám miért nem talál a szerelem?

Kérdésem az lenne, hogy ti ilyenkor mit csináltok, hogy ne ez bélyegezze meg a napotokat? Mivel lehet ezt a pesszimizmust eltüntetni?

Az ilyen közhelyekkel kezd tele lenni a puttonyom: "Ne keresd,majd jönni fog." De akkor kérdem én, miért nincs még itt???


Előre is köszönöm (az építő) válaszokat!

Egy 20 éves lány



2013. szept. 21. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy mondás, miszerint, ha szingli vagy, csak szerelmes párokat látsz, ha van valakid, mindenhol szinglik jönnek veled szembe.

Foglald el magad valami sporttal, vagy amiben kedvedet leled, hogy kevesebb idő maradjon ezen rágódni.

2013. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy közhely, de mégis nekem is így lett egy 2,5 éves kapcsolatom. Amíg kerestem mindenki visszautasított, viszont amikor már nem, akkor jött magától egy lány.


Most pedig kezdek megint beleesni a saját hibámba és megint keresgélek, csak nem találok.

2013. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!