Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok férfi miért tartja olyan...

Sok férfi miért tartja olyan rossznak, ha egy lány/nő szeret sört inni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is olvastam már, meg hallottam hogy a hátam mögött rólam is mondták, meg pár barátnőmről, hogy milyen gáz, ha valaki nő létére sörözik. Mi rossz van abban, ha egyszer szereti valaki?

Nekem a legtöbb nő ismerősöm és rokonom szereti a sört, de ettől még szerintem nem lesznek kevésbé nőiesek.

23/L


2010. máj. 25. 10:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert hímsoviniszták, azt hiszik, hogy a sörözés, nehezebb fizikai munkák, az autók, motorok szeretete kizárólag a férfiak privilégimuma. nem kell ezzel foglalkozni, sörözz nyugodtan, ha jól esik!
2010. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
*privilégiuma
2010. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék :) Ennyi erővel tiltsuk meg a férfiaknak,hogy almalevet igyanak,hiába finom,kibeszéljük őket a hátuk mögött,ha almalevet isznak,mert az nem férfias :D
2010. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Asa Sempai válasza:
100%
Mert sok férfi azt hiszi csak ők ihatják mert nekik találták ki :D az ilyenekkel nem kell foglalkozni szerintem se gáz. Én mondjuk nem szeretem :D de sok barátnőm igen és nálunk még nem volt belőle ilyen probléma:) 20/L
2010. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

az a férfi akinek ez nem tetszik az buz1!!!


Szerintem tök jó, legalább együtt sörözhetünk.

2010. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint nem én/mi vagyunk a csudabogarak :D

Egy fiú ismerősöm egyszer szemtől szembe megmondta nekem, hogy ő azt nem is tartja igazi nőnek, aki sörözik. Utána jutott eszembe, hogy akkor ő meg nem igazi férfi, mert majonézzel eszi a krumplit :D

2010. máj. 25. 10:36
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
krumplit ketchuppal, utána sör és szép az élet
2010. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy miért, de én magam is (lány vagyok) undoritónak tartom, ha egy nő sörözik.

Kultúrák kérdése az egész.

Van, aki abban nőtt fel, hogy az undoritó, ő úgy is fogja mindig gondolni. Van, aki szerint meg undoritó disznóhúst enni, az úgy is fogja világéletében gondolni. Ki miben nevelkedett...

2010. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a sört, de a környezetemben lévő pasiknak ez inkább tetszik, minthogy gáznak tartsák.

A barátom az első pillanatban meghökkent rajta, de azóta minden haverjának dicsekszik, ugyanis még nem volt sörivó barátnője :D

19/L

2010. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretm a sört, s senki nem szólt meg ezért. Pl. az esküvőmön az anyakönyvvezetőnél pezsgőt ittam, de aztán rögtön átváltottam sörre, a vendégekkel már azzal koccintottam. A dologról csak az egyik nagybátyám tett megjegyzést, azt mondta, hogy én vagyok a legrendesebb rokona. ☺
2010. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!