Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rosszul érzem magam néha a miatt, hogy duci vagyok. Menyire számít a külső mert én sokszor érzem azt, hogy nagyon is számít sok embernek?

Figyelt kérdés
én általában sokat viccelődök, nevetek de néha rámjön, hogy úristen én nem kellek majd senkinek...16 éves vagyok és még nem volt pasim és azt gondolom hogyha esetleg egy fiú odajön hozzám, hogy ő csak poénból csinálja.
2009. nov. 5. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Súly/magasság?
2009. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít elsőre a küldő, de egy normális pasinál nem az dominál, hogy milyen duci vagy. Én is küszködök súlyfelesleggel, de a barátomnak így vagyok tökéletes ahogy most. 160cm és a mérleg szerint 61kg vagyok. Nincs tökéletes alakom. Még fiatal vagy és fejlődni is fogsz még. De ha nem vagy megelégedve a súlyoddal akkor végezz torna gyakorlatokat. Úgy is lesz olyan fiú akinek úgy fogsz bejönni ahogy vagy és nem fog a duciságod miatt szekálni. Azok akik nem fogadnak el így ahogy vagy szerintem értékes embert nem fognak megismerni. 29/N
2009. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Szia.

Igen vannak olyan emberek akiknek csak az a lényeg hogy milyen vékony vagy...de nem csak ilyenek vannak.

Énis eléggé sokat szoktam azon gondolkodni hogy jaj nemfogok kelleni senkinek...és mikor a legjobban nem vártam akkor jött egy fiu aki vékony és nagyon helyes és mégis én kellek neki, és 3 honapja szeretjük már egymást.

Ugyhogy fel a fejjel,neked is összefog jönni.

2009. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
68 kg és olyan 156-157 cm
2009. nov. 5. 20:02
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. nov. 5. 20:04
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
ohh az nem vészes, a barátnőm csak 20 kilóval könnyebb nálad :D
2009. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20:04 de gondolom magasabb
2009. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, sokaknak bejön ha duci vagy :) Maximum titkolják a haverok előtt...
2009. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

És arra nem gondoltál hogy rinyálás és gép előtt seggmeresztés helyett esetleg kicsit mozogjál hogy kinézzél valahogy? Az is segít.

Meg az is ha a sok chips-csoki kombó helyett némi gyümölcsöt zabbantanál.

2009. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Utolsónak: Gondolom te sem vagy tökéletes, mégis leülsz a számítógép elé és sértegetsz másokat... Bocs ha rosszul látom.


Nos, szerintem is tornáznod kéne.

Én nyáron voltam ilyen helyzetben: Nem vagyok duci, de volt a rajtam(a csípőmön)felesleg, amitől rosszul éreztem magam. Strandon is annyi csinos lány volt, eldöntöttem, hogy én is olyan leszek. 3 hetet tornáztam, diétáztam és sikerült eltüntetni az úszógumikat. Utána strandra is szívesen mentem. Most 145 cm vagyok és 45 kg.


Határozd el nagyon komolyan, hogy le akarsz fogyni, hidd el, hogy csak így sikerülhet... Oszt hajráááá:):)

2009. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!