Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy meleg mit válaszol amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg mit válaszol amikor idős rokon kérdezi hogy barát\barátnő és mikor lesz gyerek?

Figyelt kérdés

Elég gáz lehet ilyenkor, és kíváncsi lennék ebből hogy lehetne kijönni hogy ne legyen egyértelmű?

Mert a szűk családi közeg még esetleg sejthet valamit és nem kérdeznek ilyet, de mi van ha távolibb rokon kérdez ilyesmit?



2013. szept. 21. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom annyit kéne mondani, nincs tervben a gyerek. Nem hiszem, hogy sokat kérdezősködnének e felől.
2013. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Nem tudom."
2013. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűbb nem titkolózni, úgy soha sem lesz elfogadás, ha mindenki azt hiszi, hogy nem is ismer melegeket. ha egyszeriben mindenki előbújna, rájönnének az emberek, eddig is ismertek melegeket és kedvelték is őket.
2013. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha alapból azt mondja, hogy nincs senkije, akkor a második kérdés már nincs is. És gondolom azt mondja, mert ha azt mondaná, hogy van valaki, elkezdenék faggatni, hogy ki és kiderülne a titka.
2013. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ha alapból azt mondja, hogy nincs senkije, akkor a második kérdés már nincs is. "


hát volt már úgy nekem, hogy a következő kérdés a "és miért nincs", vagy "de nem is volt eddig". szóval vagy hazudok, vagy elmondom.

2013. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Nem érdemes titkolózni.

Nekem meg amúgy is vannak tesóim, ők "heterok" közel 40évesek s nekik sincs, mert ebbe a putri országban normális ember nem vállal gyereket.

19/F

2013. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én mindig azt mondom hogy van barátnőm és kész. gyereket meg amúgy is tervezek:D
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én igaz még csak 17 éves vagyok, de azt szokták kérdezgetni a családtagok hogy van-e már fiúm. Van egy lány unokatesóm, aki fiatalabb nálam, de már vagy 100 "pasija" volt, és ő is mindig kérdezget. Azt mondom, hogy nem érdekelnek most a pasik, vagy hogy nincsenek jó pasik az ismerőseim között.. :S Még nem merem felvállalni magam, sajnos ez van.

17L/leszbikus

2013. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én herótot kapok az ilyen kérdésektől.


Egyszer összeszedettem magam egy csajjal, hogy álca legyen, de nagyon rossz lett a vége, mert mint később megtudtam, kezdték gondolni, hogy meleg vagyok. :D Amúgy meg szerintem nem éri meg titkolózni, bár még nem is mondtam el...



17F/meleg

2013. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó (9-es) válaszadóval tökéletesen egyetértek.

Nem érdemes titkolózni! Nem is értem hogy sokan miért titkolják.. jó tudom miért, de a szüleimnek én is elmondtam.. sőt..

a külvilág akkor tudja majd meg ha lesz kapcsolatom..

attól hogy valaki meleg ugyanolyan ember, sőt magamból kiindulva még emberibb is.

2013. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!