Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg kérdés! A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! A legjobb barátom elveszi a barátnőjét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szerelmes vagyok belé, de nem mertem neki elmondani, mert mindig volt barátnője vagy épp gyászolta az előzőt, szóval nem volt alkalmas időpont. Kicsi kora óta ismerem és nagyon közeli barátok vagyunk, de az még előtte is titok, hogy a fiúkat szeretem.

Én voltam az első, akit beavatott, hogy eljegyezte a barátnőjét és hogy már készülnek az esküvőre. Sietnek, mert útban van a baba és szeretnék ha már túl lennének a szertartáson, amikor a pici megszületik. Nagyon boldognak tűnt. Megkért, hogy segítsek lebonyolítani az esküvőt, hogy minden tökéletes legyen. Szívesen segítenék és örülök hogy van még valaki rajtam kívül aki szereti, de nem leszek képes végigcsinálni ezt az egészet! Az egyik szemem sír, a másik nevet amikor együtt látom őket. Mit csináljak? Szeretnék a barátjaként mellette maradni, de nem tudom hogy van-e ehhez elég erőm.



2013. szept. 10. 22:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképp mondd el szerintem.
2013. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Elkéstem vele. Bűntudata lenne miattam az esküvőn.
2013. szept. 10. 22:27
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség fontos, de azt tudnod kell, hogy ha elmondod neki, valószínűleg a barátságotoknak vége lesz.
2013. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Maradjatok a barátságnál. Már úton a baba. Ha elmondod, lehet, hogy megszakít veled minden kapcsolatot.

Én is megszakítottam minden kapcsolatot azokkal a lányokkal akik belém voltak zúgva.

2013. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
Mindenképpen mond el neki de kérd meg egy ismerősöd vegye fel kamerával és a videót kérlek töltsétek fel youtubra és linkeld be ide.
2013. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
teljesen felesleges és értelmetlen elmondani. sőt, csak galibát okoznál. akár nagyot is.
2013. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%
Majd állj fel a szertartáson és hisztérikusan ordibálj hogy ezt nem teheti meg veled,azok után ami évekig köztetek volt :DD
2013. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Persze hogy csak galibát okoznék. Nem akarom megnehezíteni még jobban az életét, amúgy is mostantól egy elég zűrös időszak jön az életében.

De nem tudom hogy mellette maradjak-e, próbáljak meg szép lassan eltávolodni tőle vagy valami mondvacsinált okkal szívódjak-e fel!? Az eddigi életem több mint felét azzal töltöttem, hogy közelről csodáltam őt és álmodoztam róla. Nem hiszem hogy sikerülne elfelejtenem valaha is.


Mi volt ez a videós cucc? Csak én nem értem?


Utolsó: kösz a tippet, még meggondolom xD

2013. szept. 10. 22:44
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Meséld csak el, remek időzítés!

Mivel nem homo eddig sem volt esélyed. Keress másikat.

2013. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy egy jó barát az már látszik.
2013. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!