Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik folyton ez velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik folyton ez velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miért van az hogy , elkezdek chatelni/ismerkedni egy lánnyal(osztálytárs , haverom rokona) , és mikor sokáig nem ír , akkor hiányérzetem lesz! Ebben az évben már 2x volt ilyen , illetve most!


14/f



2013. szept. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hamar kialakul benned kötődés a másik ember iránt.
2013. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez ellen mit tudok tenni?
2013. szept. 21. 20:08
 3/5 kistucsok22 válasza:
Azért van ez mert még csak 14 éves vagy, valószínű, hogy még nem volt bnőd, nagyon fiatal vagy. De ahogy látom, Te is az "otthonülökésgépezekmertnehogykimenjekmáralevegőre" kategóriába tartozol! Nos, ha így folytatod nem csak hiányérzeted lesz, de élettelen begyöpösödött örök kisfiú leszel, aki nem meri majd megszólítani a lányokat, mert eme gyermekkori csalódások (nem ír vissza sokáig...) nagyon mély benyomást gyakorolnak rád! Kapd össze magad, sportolj, eddz, légy magabiztos és ne chaten keress magadnak csajt!!!
2013. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én válaszolok mindenre:DDDD sosincs olyan h ha írnak elolvasom és nem válaszolok.fhúú de utálom az olyanokat:s 13/l
2013. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most éppenséggel a gép előtt vagyok ,de a suliban is eléggé sokat próbálok beszélni a lánnyal (csak folyton ott vannak a barátnői) , és heti egyszer sportolok.
2013. szept. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!