Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez így folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez így folyton a társadalomban?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy mindig azok a fiúk vannak egyedül, vagy azok a tipikus huszonéves szüzek, akik tele vannak jó jellemvonásokkal, azaz értelmesek, kedvesek, megértőek, normálisak, rendesek, nem azok a bunkó, agyatlan vadállat típusok.

Érdekes, hogy az ilyen fiúkat nem értékelik a lányok, kivéve, ha nagyon jóképű az illető.


2013. máj. 10. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Sok példa van erre, de nem minden példa tükrözi ezt. Én is jó srác vagyok, és nincs barátnőm már egy ideje, de ezt nem annak tudom be, hogy ne lennék jóképű, meg ne lennének meg azok, amik kellenek, hogy egy aranyos csaj megszeressen, vannak pusztán olyan helyzetek, amikor nincs módod, vagy csak nagyon kevés az ismerkedésre. Pl. lakhely, munkakör (ha férfiakból áll), stb.
2013. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobb nekik hogy egyedül vannak. Inkább mint egy ribivel akit már kitudja hányan felpróbáltak.
2013. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Istenem, mennyire igaz ez, kedves kérdező! Pont ilyen vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Viszont ennek megvan az oka. Nincs túl nagy bátorságom, ha ismerkednem kell, ez betudható annak, hogy sosem kerültem olyan környezetbe korábban, ahol lányok között lennék. Középiskolában kizárólag fiúkkal voltam körülvéve. Elhatároztam, hogy társastáncra fogok járni, mivel ott általában "kanhiány" van, ráadásul hasznos is, ha az ember tud táncolni. Azonban mikor időm lett volna rá, vagy mindenkinek partnere volt, vagy nem volt társastánc képzés, így ez a tervem meghiúsult. Szórakozóhelyre pedig nem jártam el, az valahogy nem érdekel. Ez az állapot nemrég változott meg, hogy tavaly felvettek az egyetemre. Tehát gyakorlatilag most szerzem meg azokat az ismereteket, amiket kb. 14-16 éves koromban kellett volna. Az egyetemi idő alatt megismerkedtem jó néhány lánnyal, egyikükkel nagyon mély, feltétel nélküli, kölcsönös bizalmon alapuló barátság alakult ki, szó szerint bármit elmondunk egymásnak, megbeszélünk egymással. Azonban nem minden írható fel a környezet rovására. Külsőmet tekintve van rajtam vagy 20-30 kg súlyfelesleg. Lehet, bár úgy hiszem, elfogadom önmagam, tudat alatt ez nincs így, és ez meglátszik rajtam (erről inkább a kedves lányok tudnának nyilatkozni). A legrosszabb az egészben azonban az, hogy lusta vagyok változtatni ezen. Bár tudom, hogy ez így nincs rendjén, rossz így, azonban mégsem teszek ellene.


Ha bárkinek bármi kérdése lenne, privátban szívesen válaszolok.


19/F

2013. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Most látom, hogy egyedül a kérdésre nem adtam választ, így ezt pótolom.


Én úgy gondolom, hogy a lányoknak szükséges a biztonságérzet. Ha találkoznak a kérdésedben lévő tulajdonságokkal rendelkező fiúval, - bár nem tudom, mit gondolnak, így ez csak feltételezés - azt gondolják, hogy "Nagyon jó, hogy ilyen kedves és figyelmes, de vajon a bajban meg tudna-e védeni? Nem egy nebáncsvirág ez a fiú?". Azonban az általad említett "agyatlan vadállat" típusú férfiből bár lehet, hiányzik a kedvesség és/vagy figyelmesség, de sugárzik belőle, hogy megvan hozzá az ereje, hogy megvédje a lányt. Így a lány inkább az utóbbi, "agyatlan vadállat" típushoz fog menni, vele fog ismerkedni inkább.


Ezt a kérdést természetesen csak lányok tudják megválaszolni, amire én is nagyon kíváncsi vagyok. Én fiúként csak találgathatok, ahogy most is teszem.

2013. máj. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!