Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt más fiatal fiú is,...

Van itt más fiatal fiú is, akivel folyton ez történik, a kép ennyire megszépítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát velem az van, hogy ha küldök képeket magamról lányoknak a neten, akkor folyton lelkesednek, hogy hú, de helyes srác vagyok és nyomulnak rám, de amikor meg éélőben talizunk, akkor valamiért rondának látnak már, és a randi után nem akarnak tőlem semmit. Most nem értem, hogy ez azért van, mert a kép megszépítene vagy csak élőben túl unalmas voltam vagy túl kedves és ez volt a baj? Legyk bunkó csapjak rá a lányok sggére. xD
2013. júl. 28. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Photoshop :D
2013. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél te is öreg. Akkor már a kép sem szépít.
2013. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet túl jól sikerült a kép, bár nem tudhatom. :)
2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lenyeg az, hogy jol add el magad! en se vagyok szep (vagyis az arcom) de sportolok szoval az alak megvan az mar kezdesbol jo pont de a masik meg, hogy tudok beszelni es az elejen egy beszelgetesnek olyan kerdeseket teszek fel neki hogy abbol rajojjek miket szeretne hallani es majd olyan temakat keszitek elo egy talalkozasnal en meg total kedves vagyok szoval az nem lenyeg, hogy bunko legyel. amugy en is igy vagyok, kepen jobban nezek ki de osztan meg beszeltetem a csajt es az ido alatt rajon hogy az arcomon kivul tobb van bennem. ^_^
2013. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!