Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy 15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 15 évesen erre vágyom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Minden velem egykorú arra vár, hogy egy kapcsolat elején legyen mert hogy az milyen izgalmas meg szenvedélyes felfedezni a másikat. (első randi, első csókok stb..) Én viszont teljesen az ellentétét szeretném. Nincs kedvem végigcsinálni ezt az egész folyamatot.Csak egyszerűen belecsöppenni egy több éves kapcsolatba, együtt élni az illetővel, gyerek és házasságtervezés stb. Egyszóval számomra fontosabb egy kapcsolatban a bizalom, mint a szenvedély, vagy hogy is mondjam. Ez normális? Őszintén szólva a velem egykorú fiúk nem is tetszenek nekem, nagyon komolytalanok. Nekem inkább a 20 felettiek jönnek be. Más is van így? 15/L

2013. szept. 21. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaj már miért ne lenne normális... Azt gondolsz, amit akarsz. De majd lesz egy igazi kapcsolatot, és akkor rájössz, hogy az alapok határozzák meg, mi lesz pár év múlva. Nem lehet azt kihagyni. Vagy ha ki akarod, akkor nem is lángolsz azért a srácért az elején. De sztem felesleges ezen filóznod. Majd gyakorlatban meglátod ám.
2013. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit le írtál normális.viszont h a 20 felettiek jönnek be nem igazán:s az más ha mondjuk egy 17-18 évessel járnál vagy az a korosztály jönne be neked.de a 20 fölöttiek azok csak a szexre használják a veled egy korabelieket:s szerintem próbálkozz a 17-18 éves kategóriában ;)
2013. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért mert valóban izgalmas és szerintem te is élveznéd az első dolgokat. én csak azt látom rajtad, hogy ez neked nem adatott meg, ezért keseredettségből beleringatod magad abba, hogy te más vagy és úgy jobb lenne.. ez nem egy tündérmese, itt csak magadtól félsz..
2013. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem .én is ilyenre vágyom pedig csak 13 vagyok.mondjuk én nem 20 év felettiekre "bukok" hanem inkább a 14-15 évesekre:) nem baj ha családra meg házasságra vágysz.én is szeretnék majd családot :) gyereket.és egy komoly kapcsolatot :)
2013. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!