Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most már teljesen normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most már teljesen normális hogy valaki 13-14 évesen nem szűz?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes voltam egy fiúba aki 14 évesen lefeküdt valakivel. Én ilyenkor teljesen fel voltam háborodva. (ilyenkor voltam 12 éves)


Most meg már én is 14 éves vagyok és csak olvasgatom meg hallom hogy már milyen korán elvesztik.


Beszélgettem az egyik osztálytársammal és azt mondta hogy most jár egy 17 éves fiúval, de még soha se látta élőbbe mert távkapcsolat. Megbeszélték hogy valaki elmegy a másikhoz aludni és le fögnak feküdni. De az osztálytársam nem is szerelmes belé. Akkor ennek meg mi értelme van?


Évfolyamtársaim közül már egy csomó mindenki nem szűz. Hova süllyed még ez a világ?


De ha már annyira szexelni akarnának végezhetnének önkielégítést mint én :D


Nekem még soha sem volt pasim 14 éves létemre, de már nagyon szeretnék :) De én biztos nem fogok már egyből lefeküdni vele, ha lesz. Meg én annak fogom odaadni a szüzességem akit szeretek. 14/L


2013. szept. 14. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a rómeó és júlia erről szól

visszasülyedünk oda ahol voltunk :DDD

2013. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
nem véletlenül "teljesen abnormális"-at akartál írni?
2013. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
továbbra is szégyen 16 alatt elveszteni!!!!
2013. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Így végigfutott az agyamon a kérdés lényege:Igen...és?


Mert rendben,leírtál egy kérdést.De az alatta lévő röpke sorokban válaszoltál is magadnak,ráadásul helyesen (legalábbis a világ 90%a ezt válaszolta volna hogy "igen igen,hová süllyedünk még...").Szóval mit is szeretnél?


-választ nem,mert már adtál


-erről beszélgetél már állításod szerint mással is,tehát biztos nem új infókért


Akkor mi marad?Verbálisan fényezni akarod magadat.Hát hadd gratuláljak hogy 14 évesen még megvan a szüzességed!Nagy kihívás volt?

2013. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ők olyan topák, hogy nem tudnak önkielégíteni, így annyira be vannak indulva, hogy csak úgy másznak a pasikra.
2013. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Még 18évesen sincs felnőve az ember,sem testileg nem,hogy lelkileg,vagy a k*szos cigányok szokásait akarod átvenni? mert ők 12-14évesen b***ák magukat,hülye kis p*csa.inkább olvasgasd a tanulnivalódat,és még talán lesz belőled valami egyszer.
2013. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

6-os, te normális vagy? Vagy csak olvasni nem tudsz?


Naja, szerintem sem normális, mondjuk szvsz 16 évesen is még csak egy kölyök az ember. Valahogy ciki lett szűznek lenni, fura dolgok lettek elfogadottak a társadalomban, az csak jó, hogy te nem akarsz beállni a hülyék közé.

2013. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
53%
ne altalanosits, mert van aki erett hozza annyi idosen:)
2013. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ja, érett. Minden gyerek felnőttnek hiszi magát, csak aztán nagyon nem így áll a helyzet 98%-ban.
2013. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem minden fiatal hülye, a mai világban sem!

Mindig is voltak olyan tinik, akik túlságosan sietették a biológiai szükségleteiket. Nem újdonság a fiatal kismama esete, akit valaki megejtett. Szerencsére nem ez jellemző az átlagra.

Úgy mondják, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Azon lányok, akik 12-15 évesen beengedik a macit a málnásba számoljanak a lehetséges következményekkel.

Egy értelmes ember-, legyen az tini vagy felnőtt-, ezeket a fiatalokat egyszerűen elítéli, tudja, primitívségükből ered vagánynak hitt hülyeségük. Aki pedig beleugrik a kútba, megnyugtatónak tartja, ha csalogathatja a fennmaradtakat; ha pedig sikerül valakit rábeszélnie, ugorjon utána, talán még büszkeséget is érez, hogy nem egyedül volt hülye. :-)

2013. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!