Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy nem vesznek komolyan a lányok? 17/F

Figyelt kérdés
már több olyan lány is volt aki tetszett, de mindegyikőjüknél fel kellett adnom, mert nem vettek komolyan.. én tényleg mindig mindent megpróbáltam de akármit csináltam, mindegy milyen romantikus volt csak aranyos gesztusnak vették (gondolok itt pl. valentin napi ajándékra, valami alkalomkor egy szál virágra, kedvességre, bókolásra, sőt egyik lánynak még egy gitáros szerelmes dalt is előadtam..) nem értem.. miért nem vehetnek komolyan? Vagy valamit én csinálok rosszul? Mi kellhet még?
2013. szept. 21. 22:49
 1/2 bazsikahh ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak nem kellettél nekik, de gyávák voltak ahhoz hogy ezt megmondják neked, ezért inkább szórakoztak csak azon, hogy te ott ajnározod őket
2013. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szard le a lányokat. Egy lánnyal sem sikerült nekem sem pedig nem egynél próbálkoztam(komolyan próbálkoztma mint te) de sikertelen lett az összes. Idén nyáron rájöttem hogy minek pazaroljam az időt lányokra miközben edzhetek is(azóta naponta kondizok megállás nélkül,az életem részévé vált). Igaz néha hiányzik egy jó forró csók,egy ölelés egy nőtől,de hidd el ha eltöltöd az időt egy konditeremben,akkor jobban fogod magad érezni,és hátha felszedsz akkor már 1-2 csajt is ,)
2013. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!