Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a felnövéstől. Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a felnövéstől. Más is így van vele?

Figyelt kérdés
Mindenen túl vagyok, amire vártam. Szüzesség, bulizások, szerelem, stb.. És jelenleg annyira üresnek és kiégettnek érzem magam... Nem akarok felnőni. Rossz ez így. Vissza akarok menni oda, amikor még 14 éves voltam, ártatlan, fogalmam sem volt semmiről. Most meg... Érettségi, döntenem kell, hogy mi legyen belőlem, tanulás, nyelvvizsgák.. És egyszerűen úgy érzem, hogy már most belefáradtam. Semmi "fiatalos" dolgot nem csinálok már.. Úgy fáj :(
2013. szept. 21. 23:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
Normális, fiúval is próbáltad már?
2013. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pánpéter, is that you?
2013. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

lehet túl gyorsan haraptál bele az életbe. Ennek az a veszélye, hogy elveszted a motivációdat és megtorpansz.

Ha összerázódtál, akkor tartsd észben, hogy mindennek megvan a maga ideje :)

Semmit nem kell elkapkodni.

2013. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen.

Azért akarok visszamenni amúgy, mert akkor még a gimi előtt álltam. És a gimi volt életem legszebb 4 éve... És annyira rossz, hogy többet nem lesz ilyen :(

2013. szept. 21. 23:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez van, ribiskedés helyett inkább gondolkodni kellett volna. Most már késő.
2013. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy ribiskedtem? :D Ne forgasd már ki a szavaimat légyszives. Bulizást írtam, az nem jelenti feltétlenül azt.
2013. szept. 21. 23:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem, mi mást jelentene.
2013. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát jó, te tudod.

Köszönöm a válaszokat. :)

2013. szept. 21. 23:26
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

A dolce vita életnek is vége szakad egyszer szerencsére. Mindig vicces látni, amikor a hozzád hasoonlók találkoznak az addig számukra ismeretlen felelősség fogalmával.

Sajnos azonban meg kell, hogy nyugtassalak, az egyetemi élethez még annyi felelősség sem kell, mint a gimnáziumhoz. A hozzád hasonlóknak egy nagy orgia az edész, az már más kérdés, hogy egyetem után gigantikusat koppannak az élet nevű játékban.

2013. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mások is ezt mondták az egyetemről.. De én valahogy nem így képzelem el.

Amúgy nem vagyok ribi. Maga a hangulat hiányzik, a zenék, a társaság.. Annyira imádtam oda járni. :( Furcsa most minden. Két éve dolgozom suli mellett is, de az nem lesz ugyanilyen.. :(

2013. szept. 21. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!