Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, ha egy 17 éves lány azt mondja, még nem volt barátja? Vannak bizonyos előítéleteitek pl a külsőjével vagy a jellemével kapcsolatban? Mire gondolnátok ilyen helyzetben? Esetleg zavarna? Főleg korombeliek válaszát várom, de örülök minden értelmes hozzászólásnak. :)

2013. szept. 21. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem ítélkezem.
2013. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Rosszra legalábbis semmiképpen nem gondolnék. Nem vagyunk egyformák, nem kezdheti mindenki ugyanazon korban.
2013. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva ha vannak, akkor azok nem alaptalanok.

Nálam rondább lányt nem mutatsz, és ezek mellett még különc is vagyok. Már-már az őrültség határát súrolom.


18/L

2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az nem számít hogy előtte volt e barátja vagy nem. Ha valaki csúnya vagy csak egyszerűen nem vonz, akkor az életbe nem fogok vele összejönni. Lehet azért nem volt még pasija, mert még nem jött el az ideje. Előbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját... 17/F
2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hátrány. Ha külsőleg tetszik, akkor olyan kis galamblelkű, törékeny lánykának gondolnám, aki nem adja könnyen magát, úgyhogy meg kell becsülni. Próbálnám óvni a legtöbb dologtól. De ha ilyen vagányabb csaj, akkor valami betörhetetlen, szilaj, szabad lelkű személyiségre asszociálnék, ami ugyancsak vonzó. Főleg, hogy pont nekem adta be a derekát. Lényeg a lényeg, nem lenne hátrány. 18/F
2013. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 megmondo007 ***** válasza:
100%

Arra hogy nem volt még barátja ... és,ez egy normális embernek nem fontos ha össze akar jönni valakivel,senki sem születik úgy hogy volt már valakije, néha nem értem miért nem gondolkodnak az emberek. ellenben ha azt mondja hogy jelenleg is van barátja na az fontos hír

18/F

2013. szept. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnyugodtam egy kicsit, hogy többségében pozitívak a vélemények. Írhattok még nyugodtan :)
2013. szept. 21. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnék semmi rosszat, végre egy csaj aki nem kurvul :D 19F
2013. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontokból szimpatikus lenne.
2013. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy kamuzik, hogy ne tartsam ribizlinek. Pedig az én véleményem nem fontos, mert egyrészt nincs másrészt sincs.
2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!