Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok egy olyan (15 éves) lányról, akit megcsalt a barátja, (nem is egyszer) illetve meg is ütötte néhányszor, a lány ennek ellenére hajlandó volt arra, hogy egy disco wc-jébe lefeküdjön a fiúval?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömről van szó. Sosem hittem volna a lányról, ő maga mondta el nekem.. Egyébként a fiú 19 éves, 1 éve voltak már ekkor együtt, a lány vele vesztette el, 14 évesen. Én azóta undorral gondolok a lányra, pedig jóba voltunk.. Nekem ez sok. Nem is nagyon beszélek vele azóta. Lehet prűd vagyok, de akkor is.. Oké, szexeljenek, de nem lehetne otthon? Meg azok után, ahogy a fiú bánt vele..? + mondta a lány, hogy ott dörömböltek az emberek az ajtónál mert hogy mentek volna wc-re.. A lány észrevette, hogy már nem nagyon állok le vele beszélgetni. Én nem akarom megbántani de akaratom ellenére undorodok tőle. Velem van a baj? 15 éves szüz lány vagyok, volt már barátom, nem ítélem én el azokat akik korábban kezdik, attól függetlenül, hogy én várni akarok 17-18 éves koromig, mert érzem és tudom, h megbánnám ha hamarébb tenném meg, de én ettől az egésztől undorodok, a fiú egy 'c kategóriás' agresszív ember egyébként.
2013. aug. 13. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"fiú egy 'c kategóriás' "


A lány is.

2013. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lány csak hülye
2013. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A lány egy z kategóriás kis kur va.
2013. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

idióta aki ilyennel összeáll. megérdemli.

vigyázz, ki ne zsebeljen, ha sokat jár a hasi szüleihez....

2013. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%
Mégis, ki vagy te, hogy ítelkezel mások felett? Mi közöd hozzá, hogy ki mit csinál? Mellesleg kit érdekel, hogy egy anonym oldalon teszed a fejed? Miért nem állsz a csaj élé és mondod el neki a véleményed? Hátha őt érdekelné...
2013. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát... valahogy elkeseredettnek gondolnám a csajt.
2013. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nekem is meg van a véleményem a lányról de az én volt lb-m sokkal rosszabb mert ő 14 évesen egy 29 éves férfival csinálta egy motoros találkozón a csávónak ráadásúl felesége és gyereke is volt azóta már én se beszélek a lánnyal ..-.-"

16/L

2013. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy az Isten állatkertje...
2013. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szájba bszt r*b*nc..màr bocs :(

Az egyik exem (akit a legjobban szerettem) egy ilyen "pasi" miatt dobott ki...

Remélem minden ilyen lányt szénné aláznak..


Egyébként..tetszik a látás módod :))


17/F

2013. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18:13-as, ha nem tetszik a kérdés, ne válaszolj, csak arra voltam kíváncsi, hogy én gondolom- e rosszul, nem mintha ezen az oldalon egyedül én ítélkeznék, amúgy meg jah, elítélem mert nekem panaszkodik, hogy a fiúja nem engedi neki még azt sem hogy pirosra fesse a körmét.
2013. aug. 13. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!