Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 22 éves lányról, aki gumicsizmát hord, de amúgy divatosan öltözködik?

Figyelt kérdés

Természetesen esős napokon :) ilyenkor ősszel.

Színes mintás, sima fekete, többfajta is van, szerintetek milyen áll jól, vagy mindegyik gáz?


2013. szept. 16. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hogy valószínűleg büdös lesz a lába a nap végére:)
2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Megismerném.
2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megnéznélek magamnak. ;D
2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Azt,hogy elárulhatná hol vette a gumi csizmáját :D

Imádom a fényes feketét..főleg amin oldalt van vmi arany díszítésféle is :D

Hordd csak.

2013. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem aztán rohadt mód hidegen hagy, hogy mi van a lány lábán. Nyilván esős napokon még értelmesebb is abban járni. Gáznak nem nevezném, de ha választani kell, akkor ne valami rikító rózsaszínben jelenjen meg.
2013. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer láttunk a férjemmel és az öccsével egy szivárványban pompázó gumicsizmás csajt. Bevallom őszintén nagyon jót nevettünk rajta.:)

Szerintem gáz. De ízlések és pofonok.:)

2013. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Én idén tavasszal láttam EGYETLEN EGY lányon. Átlagos öltözködés és hozzá egy rózsaszín gumicsizma... számomra borzasztó látvány volt. :D
2013. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sztem Parasztos xd
2013. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik a gumicsizma, de egy csomóan meg hordják hát egészségükre. Leszólták már az én kockás nadrágomat is, de imádom :D
2013. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Osszeallitastol fugg...


Ha ilyen cukcsi vagyok szines kis ize csaj nah azoktol rosszul vagyok... mint az ovisok. Az ilyeneket nem tudom komolyan venni...


De pl. normalisan feloltozve egy gumicsizma nem gaz. Kulfoldon a nok a Hunter markat vasaroltak tavaly kiloszamra... pedig egy sima gumicsima, mint amilyen megboldogult nagyapamna volt, csak ranyomtak hogy Hunter - nagy marketing faxsag.

2013. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!