Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma találkozok a párom szüleive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozok a párom szüleivel. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Eléggé furák a szülei, nincsenek túl jó viszonyban... Én mutatkozzak be előbb, vagy Ők? Csókolom vagy jónapot?

Nagyon félek :/


L


2010. jún. 9. 14:10
1 2
 1/12 Asa Sempai ***** válasza:
Majd jön magától :)
2010. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. :) Hány éves vagy? 13-14-15? :P
2010. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Inkább Csókolom.

Az a legegyszerűbb, ha megkéred a pasit (még mielőtt hazavinne), h ő mutasson be nekik, és akkor nem lesz az, h percekig nézitek egymást kínosan.

2010. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok:D Ok, viselkedjek természetesen, semmi jópofizás, csak adjam magam..?
2010. jún. 9. 14:24
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem úgyis a pasid fog bemutatni nekik, de ha nem, akkor is nyújtsd nekik a kezed, mutatkozz be és ha 14-17 éve vagy,akkor szerintem csókolomot köszönj, ha viszont idősebb, akkor már jó napot. aztán meg kezdj el beszélgetni velük nyugodtan. pl hogy milyen aranyos kutya, vagy macska,ami van. vagy bármi ilyenről. a házról, vagy a munkahelyről, vagy suliról. de ha pasid aranyos, meg ha előtt megkéred, hogy azért legyen ott és beszélgessen veletek, akkor nem lesz baj. az első tali mindig nehéz, de túl éled majd! :)
2010. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy kis jópofizás belefér sztem..
2010. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen ne jópofizz. Szerintem hamar felméred, hogy milyen a hangulat, és igazodj ahhoz. Ha elég lazák, akkor lehet jópofizni, ha nem, akkor légy visszafogottabb, de ne nyársat nyelt. Csak természetesen, bár tudom, hogy az ilyenkor nehéz, én is nagyon izgultam, pedig nem volt mitől. Igaz esetünkben kivételesen jó fej szülőkről van szó...:)
2010. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát csak az a baj hogy ők nem jófejek...:D de majd megoldjuk egymást
2010. jún. 9. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem félni, és gondolj arra, hogy biztosan túléled! :D
2010. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Azt mondod: na szevasztok, én vagyok az a lány, akire a kisfiú erektál. Hehe. Na mit szóltok? Dugunk, kefélünk, mindent csinálunk mi ketten, sperma folyik jobbra-balra. Jól járnak velem. Fiúk kiegyensúlyozott lesz, mert én vagyok a nőiesség két lábon járó megtestesülése. Nana, ne méregess apuka. ;)
2010. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!