Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? 16/L (több lent)

Figyelt kérdés
Eddig összesen csak 1 barátom volt. Barna hajam van úgy derék fölé ér egy picivel,167 cm vagyok (elég alacsony) nem vagyok valami vékony alkat,de nem is vagyok duci. olyan normális. próbálok csajosan öltözködni szokták is mondani hogy néha csinos vagyok,de mégsem volt több barátom. mit változtassak magamon,hogy úgy mond jobban "vonzódjanak" hozzám a fiúk?:) 16/L

2013. szept. 22. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hova valósi vagy? :)

esetleg ismerkedhetnénk...

18/F

2013. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szerintem ez a kerdes fake. Nincs olyan lany akinek csak egy baratja lenne. Mindegyiknek van (meg a legrondabbaknak is) 3-4 "baratjuk"
2013. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kismutyesz_ ***** válasza:
Lehet, hogy fogsz még párat csalódni mire megtalálod az igazit (9-es voltam)
2013. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Belső tulajdonságokról, személyiségről, kisugárzásról még nem hallottál? Úgy látszik, még nem.
2013. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16 évesen nincs törvénybe vésve, hogy kell, hogy legyen egy pasid! És arra se kell különösebb ok, hogy egy átlagos lánynak miért nincs éppen pasija!! Van ez így!! Majd lesz.
2013. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

16 évesen még ne ezen pörögj. Inkább kezdj valamit az életeddel. A komolyabb kapcsolatok általában nem azon alapulnak hogy mind a ketten a másikra vannak tapadva éjjel nappal és a párkapcsolaton agyalnak éjjel nappal, hanem hogy tudnak egymással mit kezdeni.


általában azoknak a lányoknak nem jön be a párkapcsolatosdi akik egyfolytában a saját testükkel, sminkeléssel stb. vannak elfoglalva, de semmi igazán komoly életmódbeli változásra nem hajlandóak (pl valami sport amit valóban élveznek csinálni, aktív szabadidő...stb. mert ezek közben nem jut idő a folyamatos rinyálásra és depresszióra ami egy nagyon kényelmes időtöltés amúgy). Nekik jut az aki majd jól megcsalja őket. Szerintem azért mert amúgy idegesítőek és unalmasak.


Persze ez csak egy általános vélemény. Semmit nem tudni rólad amúgy.

Így csak ennyi. 16 évesen ne várd még hogy megvan az életre szóló párkapcsolat. Ez azoknak szokott bejönni akiket nem foglalkoztat ez egyáltalán és mellette vonzóak is (nem feltétlenül bombanők csak szeretik és elfogadják magukat) rájuk valamiért rátalál a hűséges társuk elég hamar...

2013. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ronda vagy es hatalmasak az igenyeid ahogy minden csajnak. eszre kene venni a kevesbe tokeltes sracokat de hat az osztoneid ellen hiaba beszelek sajnos.
2013. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mert magadnak sem tetszel.
2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 yetkooo válasza:

Idegenben nem nyilatkozok. pv.ben egy kép és máris többet tokod mondani


167cm ez egy piknikus eurázsiai ember átlagos típus első olvasatra

2013. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kár hogy fiút keresel. Egy igazi pasival jobban járnál.
2013. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!