Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, ti mit gondoltok erről az összetett érzésről, érdekes dolog szerintem, olvassátok el, mi lehet ez? :D (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés
Szakítottunk kb. másfél hónapja, de kisvárosban lakunk, szóval akarva akaratlanul mindig egymásba botlunk.. a héten 3 napot együtt voltunk ( nem jártunk), csak együtt lógtunk, meg nálam is aludt. De ezeken a napokon is, meg mútl héten, meg azelőtt, meg jelenleg is, szóval mióta vége lett, mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta. De annyira, hogy meg tudnám ölni egyszerűen, de ha meglátom városban,egyből írnom kell neki valami smst, de nem kedveset ám, hanem valami piszkálósat,féltékenykedőset. És akkor megy az oda vissza csesztetés (bár inkább csak az én részemről) közben 180 a vérnyomásom, továbbra is puszta kézzel me gtudnám folytani, de hívogatom hogy hol van, kivel, miért, meg ilyenek. Tehát összegezve, akárhányszor rágondolok mérhetetlenül gyűlölöm őt, de egyből ugrok ha van valami vele. Ja és a csattanó: 3 hónapos terhes vagyok tőle..... köszi a válaszokat!

2013. szept. 22. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vagy észnél
2013. szept. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várnék
2013. szept. 22. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert szakitottatok, ha megkerdezhetem? Hany evesek vagytok? Tudja, hogy terhes vagy?


Szerintem ha nem volt kulonosebb oka a szakitasnak, akkor meg ossze is johettek. Talan ez lenne a legjobb, ha mar megtartod a gyereket. Mostantol ra kene gondolnotok elsosorban, nem onmagatokra, ha mar igy alakult.

2013. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

minek neked a gyerek?

3 hónapig nem vetted észre?

2013. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21, 23 évesek vagyunk. de akkor is ezt nem értem, hogy gyűlöletet érzek ,de mégis érdekel mivan vele.. most ez mi...
2013. szept. 22. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A hormonok hatasara egy terhes nonek eleg erdekes erzesei tudnak lenni. Bizony sokan nagyon erzekennye valnak, es a hangulatuk nagyon ingadozova.
2013. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gumi? Fogamzásgátló? Szótár! Ez nagyon gyerekes viselkedés. Anya leszel, egy gyereket kellene felnevelned. Hány éves vagy? 15?
2013. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!