Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb? Kövér nő feszes mellekkel, vagy jó alakú nő lógós mellekkel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 25 kilót kellene fogynia a jó alakhoz, ezáltal biztos hogy lógós puha cici lesz utánna, nagyon ritka akinek olyan jó adottságai vannak hogy nem ereszkedik meg ekkora fogyástól. De akkor meg hiába lesz jó alakja, ha a mellei elrontják az összképet. Férfi szemmel melyik a jobb?
2013. szept. 22. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jó alak számomra fontosabb, mint valami tejcsarnok.
2013. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-es nem mindenki születik soványnak, majd egyszercsak hagyja hogy rárakódjon 25 kiló hirtelen. Van aki óvodás korától túlsúlyos, és ahogy nő gyerekként egyre kövérebb, így 12-13 éves korra már simán megvan a 25 kiló felesleg.
2013. szept. 23. 12:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont úgy voltam én is, mint az előttem lévő hozzászóló, azaz már óvodásként duci kislány voltam, és 14 évesen 83 kiló voltam, mert szépen lassan rámrakódott. 15 évesen kezdtem el fogyózni gimnazistaként, 3-4 évembe telt mire lefogytam 55 kilóra.

164 centi magas vagyok. Azért telt ennyi időbe a fogyás, mert egyik héten lefogytam 3-at, a rákövetkező héten visszahíztam 1-2-őt, holott ugyanazt ettem, és suli után mindennap tornáztam 1 órát aerobikvideóra.

Aztán 55-ről visszahíztam 58-ra, de a súlyom tartottam fősulin is.

Jelenleg 30 vagyok, de 60-62 kiló és jól nézek ki.

A melleim igaz fogytak a fogyással, de így is 90-es a mellbőségem, és nincs szükségem szivacsos melltartóra.

Elfogadtam magam, nem tudnék 55 kiló alá menni.

Tehát, vágjál bele a fogyókúrába, de nem muszáj 25 kilót leadnod, ha nem megy. Elég lenne min. 10 kiló, aztán majd látod, hogy megy-e le több és sportolj valamit, pl. úszás/futás/aerobik.

Jó szabású ruhákat is kell hordani, pl. én körte alkatú maradtam, ezért nem használok csőfarmert, csak egyenes szabású nadrágot, vagy a térdig érő loknis szoknya eltakarja a kissé dundi combjaimat és hozzá télen hosszú szárú fekete csizmát használok.

Próbálj meg valamennyit fogyni, mert megéri egészségügyi szempontból is.( vérnyomás, vércukorszint, jobb állóképesség stb.)

2013. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

Annyit kihagytam, hogy a torna mellett diétáztam is.

2013. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha a jó alakú nő magába foglalja hogy jó a feneke és szépek a lábai meg a hasa szerintem tojnak rá, hogy lógós a melle. Szóval ha izmos és minden mást 110%ra felhoz magán szerintem senki se azt fogja nézni hogy milyen a melle. :D Meg kérdés amúgy az is hogy mit jelent a kövér nő:D Hány centi hogy kiló párosítást, meg hogy amúgy milyen alakja van, stb.. de ha én lennék, tuti lefogynék, meg közben a mellizmaimat is erősíteném, meg lassan próbálnék fogyni, sokat sportolnék, és a többi edzhető testrészemre figyelnék:D Amúgy én 8-9 kilót fogytam és egyes egyáltalán nem lógnak a melleim jobban nekem.
2014. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!