Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlöltetek meg már valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöltetek meg már valakit akibe egykor szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem ilyen nincs, amíg persze sikerült megtapasztalnom. Egykor elmondhatatlanul és vakul szerelmes voltam belé de most a hányinger kerülget az egész lényétől. Undor, gyűlölet és szánalom amit csak kivált belőlem, leírhatatlan.

2013. szept. 23. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még nem.
2013. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez velem is megtörtént már egyszer..

Bár sztm. a szakítások jó része után már gyűlölködésbe megy át minden régi szép érzés.

2013. szept. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lárva, féreg...

Hát XD!

2013. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. De aztán elmúlt mindenféle érzés irányába.
2013. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
IGEN !
2013. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Közöltétek is vele?
2013. szept. 23. 01:05
 7/13 anonim ***** válasza:
nagyon is... aki iránt erős érzelem köt (szerelem), simán az ellentéte lehet, ha ad rá okot.
2013. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, pedig kellett volna.
2013. szept. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha közlöd is vele az érzéseid, max csak a te lelki megnyugvásodat segíted vele, mert mást nem nagyon érsz el vele.

Én közöltem vele annó, azt kb. semmivel nem lett jobb, csak mégnagyobb gyűlölködéshez vezetett..

2013. szept. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert nagyot csalódtam benne, addig teljesen félreismertem.
2013. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!