Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az abortusz után kapok valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az abortusz után kapok valami leletet vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Kapsz róla egy zárójelentést, amiben le van írva, milyen eljárással szüntették meg a terhességedet és ennyi, az egész dolog kb fél óra, után még megfigyelnek pár órát és mehetsz haza, nem veszélyes.

Akik ennyire paraszt módon állnak a terhességmegszakításhoz, vagy megrögzötten vallási fanatikusok, vagy nekik nem lehet gyerekük és mi az már, hogy másnak lehet, de elvezeti. Erre azt mondom, hogy aki ennyi irigy és bunkó, annak a sors okkal tagadta meg, hogy gyereke lehessen.

2013. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugy ahogy az elozo mondja. Jarobeteg ellatas... bemesz, kikaparnak aztan kis varakozas utan mehet tovabb az elet mint elotte. Vagyis remelem tanultal belole es megtanulod hogyan kell vedekezni...


Jahj... csak siman arrol van szo hogy hihetetlen hogy ennyi fogamzasgatlo modszer all rendelkezesre es van par - nagyon sok . akik annyira nem gondolkodnak hogy kapartatnak... es az elso meg ingyenes is... csodas.


Gondolkodj mar? Nekik is mi lenne a jobb? (nem csak annak a novekvo magzatnak)

Kondom vs kapartatas?


Egyszeru a valasz.


Amugy nem vagyok vallasi fanatikus se nem meddo... siman csak utalom a buta embereket ennyi :) De jobb is ha az ilyen nem szul aki ennyire felelotlen hogy meg a terhesseget se tudja megelozni...


De ha mar ennyire szent es serthetetlen a kerdezo akkor irja mar le a sajat kis sztorijat. Gondolom egymasnak estetek a nagy hevben... vagy vannak a buliban az epulet mogott/auotoban gyereket csinalo ittas fiatalok, vagy a "mi megszakitassal vedekezunk" parok - a gyakori is televan veluk, hiaba irjuk hogy az nem vedekezes... az orosz rulett.


Nah de mindegy. Nagy az Isten allatkertje es kicsi a kerites...


Es nem vagyok 100%-ig abortusz ellenes! Csak a hulyeknek nem engednem. Inkabb a pevenciora fektetnem a hangsulyt. Kene neki jopar ev de megvaltozna ez a hanyag mentalitas ha tudnak nincs ilyen lehetoseg.

Amikor:

- nemi eroszak aldozata volt az anya

- vagy az anya egeszseget veszelyezteti a magzat

- serult a magzat

akkor engedelyeznem a terhessegmegszakitast.

Mindent ertelmes hatarokon belul.


Mint ahogy az alkoholistakat is megvetjuk amiert nem tudjak hol a hatar - hiaba hogy mi is iszunk alkholt - ugy ahogyan mi is szexelunk, megvethetem azt aki nem tudja "hol a hatar" es felelotlenul teherbeesik.

2013. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Jó lenne egy gyermeknek, ha olyan szüli meg, aki nem akarja őt?

Legyen bármi is az oka, mi nem ítélkezhetünk, senki sem ítélkezhet a másik ember felett, simán csak feltett egy kérdést, amire választ várt, ennyi.

Ő rendelkezik a saját teste felett, senki más, nincs ezen mit ragozni.

2013. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Jah o rendelkezik a teste felett...


Mondjuk itelkezni ugy oszinten: te pl. nem iteled el az alkoholistakat? Vagy a drogosokat? Hagyjuk mar az alszent beszedet hogy nem itelkezhetunk masok felett...

Meg a szimplan budos embert is megszolod magadban a tomegkozlekedesi eszkozon...


Amugy kerdezo megkerdezhetem hogy hogy estel teherbe?

2013. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket, az ő bajuk, hogy azok, amik, nem az én dolgom, hogy ítéletet mondjak, neked is ezt javasolnám, egy csomó indulattól és gyűlölettől mentesítenéd magad.
2013. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebben egyetertunk. Nem nem lenne jo ha olyan szuli meg aki nem akarja ot.

De azt se tudom elkepzelni hogy egy ilyen felelotlen ember kesobb gyereket vallaljon... de nah hat latunk egy rakat szulot aki max. szulo de nem edesapa/edesanya. Ergo megint odajutok ha gondolkodom: az EMBERBEN MAGABAN van a hiba. A jelleme hibas. Nem sikerult ertekeket nevelni bele, de magatol se tudta elsajatitani.


A pozitiv gondolkodasra:

Nem nagyon erdekel ez a gyulolettol mentes ize. En nem gyulolkodom, hanem velemenyt formalok - szerintem ez nem torvenyellenes... de ha megis akkor toroljuk az egesz gyakorit.


De ugy teljesen oszinten te nem szoktal ugy egeszen veletlenul negativ velemenyt formalni nehanap? Szerintem nap mint nap teszunk ilyet. Vacak a villamossin, budos a BKV. Annak a csajnak iszonyat igenytelen zsiros a haja, a fiunak meg undorito zsiros a fule... a kavem tul edes, az a hulye alkesz tini tegnap osszehanyta a korutat. Annak meg idetlen 3 centis lyuk van a fuleben - nem mondom hogy ezert agyon kell csapni, csak azt hogy nekem nem tetszik mert idiotasagnak tartom.


Jol vagyok, koszonom, nem kaparnak, nem vagyok alkesz, tanulok es dolgozom es utazom, es biztonsagosan szexelek- az atlaghoz kepest sokkalta de jobban elvagyok meg a "gyulolkodesemmel" is.

2013. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Védekezés mellett is teherbe lehet esni, saját példa. Szó sincs felelőtlenségről, pusztán egy észre nem vett betegség csökkentheti a tabletta hatását. Nem lelketlen emberekről van szó, de ha a körülmények nem adottak egy baba felneveléséhez, akkor van, hogy ez a jobb döntés. És higgye el mindenki, egy életen át elkísér a fájdalom.

2 éve nem volt ingyenes az első sem. kb. 30 ezer forint. egy nap az egész. zárójelentést kapsz, de ezt szigorúan kezelik. Gondolom attól tartasz, hogy a szüleid megtudják, lakcímre semmilyen papír nem megy.

2013. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amíg nem tudod a történetemet ne ítélj!! Akinek nem inge nem veszi magára természetesen!nyilván nem publikus a sztori ha nem fejtem ki! Gondolkozz kérlek! Ez egy egyszerü kérdés volt melyre egy egyszerü választ vártam. A használható infókèrt Köszönet!
2013. szept. 23. 12:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem attól tartok, hogy a szüleim megtudják! külön élek a családommal a férjemmel és a csodás kislányommal!
2013. szept. 23. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!