Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? [Gay theme]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? [Gay theme]

Figyelt kérdés

A következő a helyzet;

Meleg vagyok, és vidéken élek, minden srác messze lakik tőlem.

Nem tudom, mi lenne a jó megoldás. Költözni nincs pénz stb.

Amellett, akik lejöhetnének autóval a magas benzinár zavarja őket. (Illetve az mindenkit zavar :D )

A türelem rózsát terem? Vagy kezdjek bele egy távkapocslatba?

Illetve, bizonyos srácokat tartsak azért előnyben mert ott lehetne aludni is stb, mert neki(k) tudják a szülei hogy melegek s elfogták?

Nekem még nem volt kapcsolatom. S teljesen gáz a helyzet. Parázok kimondom.. félek, mert így hogy távkapcsolat nem tudok mit kezdeni.. :/ Bátyámnak is azért lett oda pár kapcsolata mert távkapcsolat s ritkán tudtak találkozni pedig ő heteroszexuális.

Esetleg, valakinek van tapasztalata e téren?



2013. szept. 23. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2013. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3hónapmúlva20
2013. szept. 23. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
16 eves fiu erdekel?:):3
2013. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is távkapcsolat volt az első. Az én szüleim semmit, az övéi mindent tudtak kettőnkről, úgyhogy általában én utaztam. Saját, szubjektív nézőpont szerint eleinte izgalmas meg minden, de amikor már "nőnek az igényeid" akkor a távolság nagyon bonyolítja a dolgokat, pláne ha elvből vagy erkölcsi kérdésből hűséges akarsz maradni, illetve ugyanezt elvárod/elvárnád a párodtól. Bizalom- és türelemjáték az egész, de első próbálkozásnak nem rossz, mert ha esetleg rosszul alakulnak a dolgok, akkor sem kell egymás pofiját bámulni egy életen át csak mert egy városban/faluban laktok.
2013. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Béla211 ***** válasza:
100%

Távkapcsolat maximum akkor jöhet szóba ha a másiknak van lakása neked meg pénzed!

És nem utolsó sorban időtök egymásra.

1-2-3 év után valamelyikőtök és/vagy mindkettőtök hajlandó költözni.

Biztos, hogy vannak a környékeden is az érdeklődésednek megfelelő srácok, pasik.

Tudom, hogy vidéken nem könnyű társat találni. Egyrészről a zöme rejtőzködik másrészről aki tud menekül valami nagyobb városba. Tapasztalatom szerint különösen a melegek között sok a mentálisan, érzelmileg sérült ami nagyban megnehezíti a választást.

(Depresszió, anorexia, bulimia stb stb)

Keresni kell minden létező helyen. Chatek, társkereső oldalak...

Tapasztalom szerint egyébként nem szabad görcsösen keresni.

Csak lazán!

Megérzik és egyből menekülnek ha nagyon nyomulsz!

Tapasztalataim alapján írtam amit írtam!

Távkapcsolatom volt 3 évig 150 km-re, most 3 év távkapcs után 1 éve költözött hozzám a párom.

Sok sikert kívánunk neked!!

2013. szept. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is mint te amit kérdeztél.

vidéken tényleg nehéz mert nem elfogadott as meleg fiú élet.

türelem és kitartás a lényeg és valóban idő és pénz is kellene hozzá.

2013. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!