Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda emberek nem hordhatnán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda emberek nem hordhatnának maszkot?

Figyelt kérdés

Engem mindennap frusztrál hogy magas vagyok,sportos,ápolt,jól öltözött,szóval jó pasi lehetnék de a fejem valami katasztrófa.Egy lány se vonzódik hozzám,önbizalomhiányos,csendes vagyok.

Szerintetek van valami kiút ebből? Lehet valaha kapcsolatom?

Komolyan szívesen hordanék maszkot,mert szégyellem magam:/

17/F


2013. szept. 23. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
vegyél guy fawkes maszkot, akkor legfeljebb csak újmelegnek néznek
2013. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én is önbizalom hiányos voltam. Nem tartottam magamat szépnek, mert piros volt az arcom és össze vissza álltak a fogaim :( De lett fogszabályzóm és elmentem bőrgyógyászhoz és azóta egy nagyon kicsit lett önbizalmam. Egy csomó emberrel ismerkedek itt neten és azt mondják hogy szép vagyok, de én még mindig nem tartom magam szépnek. Amúgy csendes is vagyok, de már nem annyira mint régen :) Igaz én lány vagyok és 14 éves. Fel a fejjel. Egyszer úgy is mindenki megtalálja az igazit ;)
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vegyél új arcot magadnak.. mint az Ál/arc című filmben.
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Örülj neki, én nem csak arcra vagyok ronda, de alacsony és nyomi is vagyok, nekem még nálad is sokkal kevesebb esélyem van lányra, aki egyáltalán emberszámba vesz. :(
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszi 12-es de ezen már túl vagyok.


Ja,egy másik arc jöhetne:D

2013. szept. 23. 22:11
 16/22 anonim ***** válasza:
egy ilyen jól állna neked is: [link]
2013. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Te vagy az, batman?
2013. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Mirk ***** válasza:

Van hajad amit alakítani lehet és lesz arcszőrzeted is. Ezekkel nagyon sok mindent lehet elérni, vagy épp rontani. Ha anyajegyeid vannak, azokat el lehet távolítani. Ha pattanásos vagy, azt lehet kezelni. A csontozatod meg olyan, amilyen.

Hidd el, hogy nem azon fog múlni egy kapcsolat, hogy hasonlítasz-e egy filmsztárra.

2013. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Sajnos a hajam kezelhetetlen.

Egyenlőre ilyen kis miniborostám van ami nem szexis cserébe ápolatlanulnéz ki:D

Kozmetikusnál is voltam,az se nagyon hasznos..



Ja Bane maszkja tetszik.Innen az ötlet:D

2013. szept. 23. 22:45
 20/22 anonim ***** válasza:
3D-s nyomtatóval már új arcot is nyomtathatsz.
2013. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!