Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók? Mit tegyek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Mit tegyek hogy ne legyek béna?

Figyelt kérdés

Nagyon jól összebarátkoztam középiskolába egy végzőssel és hát lehet hogy lesz valami. Ő lenne az első. Én 15 vagyok ő 19:). Hogy kell csinálni? :S Tudom jön magától, de mégis...:')


15l



2013. szept. 24. 00:01
1 2
 11/19 hidony válasza:
Jaj drága nem is értem mért nem tudsz magad korosztályából válogatni... akkor nem lennének ilyen problémáid.Csak azért vagy ideges mert idősebb.Nem értem ezt mért csinálják a hasonló gondolkozású lányok...
2013. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát azért nem nagy a korkülönbség :)..
2013. okt. 6. 20:30
 13/19 anonim válasza:
0%
hulye r*banc. 19 evestol mit akarsz? inkabb menj haza meset nezni. hogy kell csinalni? NEKED SEHOGY EMBER.!! foleg nem egy 18even felulivel mert elmondom mi lesz: osszejottok minden happy aztan megb*sz es utana sirhatsz de nagyivben szarni fog rad. puszcsi
2013. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Rögtön a csúnyáját kapd be!
2013. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
olyan nyomorék vagy :).. csak elmondom neked hogy szűz még de nem vagy gáz kicsit se. Menj a kertbe áss egy lyukat és feküdj bele majd kérj meg valakit hogy ásson be.  szercsó
2013. okt. 8. 18:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól még hogy szűz, tetszeni fog neki, ha rámész a cerkára... Hidd el!
2013. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
ilyen világi nyomorékkal mint te nem fogok veszekedni mert van jobb dolgom is :)
2013. okt. 9. 17:47
 18/19 anonim válasza:

Szerintem semmi gond nincs azzal, hogy nem veled egykorú a srác. Én is inkább idősebb fiúkkal voltam és volt ennél nagyobb korkülönbség is, szerintem sokkal kevésbé használnak ki mint a fiatalabb, 16-17 éves korosztály akik arra gyúrnak hogy legyen egy jó csaj akit megdöntenek aztán lesz mire büszkének lenni - tisztelet a kivételnek.


Amúgy meg ne görcsölj rá, tényleg jön magától és ha tényleg szeretne valamit a srác biztos nem csak egy alkalmad lesz hogy kitapasztald vele :)

2013. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ennyi primitív faxokat a kommentben fhuu gexi undorító amit ezek itt lenyomnak negy év különbség nem nagy cucc. de ne foglalkozz az ilyen elettelenekkel ezek csak bele akarnak rúgni másikba olyan szánalmas az életük hogy már csak ennyire futja.de lényegre térve Sajna csókolózás sál még nekem sem volt tapasztalatom de szerintem akiben megbízók és tényleg szereted egyszerűen fog menni. Ha pedig valami nem úgy menne amit amúgy nem hiszek hogy, Bena lennél akkor sem fog történni semmi mivel tudja gondolom hogy ez az alkalom biztos vagyok benne hogy elnéző lesz.csak lazán és minden rendbe lesz.


A többi élettelen f@szkalap bekaphatja.

2023. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!