Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is előfordult már ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este szeretkeztünk a párommal, és amikor kutyapózban kicsit keményebben csináltuk, véletlenül pukiztam egyet.. Ő csak nevetett, azt mondta nem baj, de én nagyon elszégyelltem magam.. mindketten 20 évesek vagyunk, és 2 éve vagyunk együtt.. veletek is fordult már ilyen elő? Hogy kezeltétek?


Kort és nemet is írjatok légyszi! :)


2013. szept. 24. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi. Amiről nem tehetsz, abban nincs joga leszidni.
2013. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haha, persze, hogy előfordul! 29f
2013. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Puni puki volt már, de ezzel egyikünk se foglalkozott, mert ha fogga körömmel küzdenék akkor sem tudnék mit kezdeni vele, nem lehet visszatartani. Rendes puki nem volt még soha, bár olyan volt , hogy nagyon kellett.
2013. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!