Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kizáró ok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kizáró ok nálatok fiúk, ha a kiszemelt lánynak nincsenek barátai? 20l

Figyelt kérdés
Ismerősei vannak, de igaz barátai nincsenek. Kissé introvertált típus, sokszor csalódott már emberekben, nem igazán bízik már meg senkiben, vagy ha igen, csak nagyon nehezen. De mindezek mellett nagyon mosolygós, igaz félénk, de közvetlen személyiség. Sok utat meg kell tenni, hogy a bizalmába férkőzz. Ha ezt megtetted, nagyon tud szeretni.
2013. szept. 24. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de kicsit ellentmondásos a kérdésed: félénk-közvetlen ? Attól függetlenül hogy válaszoljak , egyáltalán nem kizáró ok. De ha az átlag emberben sem tud bízni (teszem hozzá sajnos joggal) akkor hogy tudna egy kapcsolatban bizalommal lenni ? Ott még fontosabb ? Az nem lenne baj ha nincs sok barátja , de hogy állandóan bizalmatlankodjon az nem igazán jó .
2013. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11: Te mi a fenéről beszélsz?
2013. szept. 24. 12:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-es általánosságban beszél, vagy saját tapasztalatról, csak kicsit érdekesen fogalmazta meg. No offense ofc.
2013. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Sőt valahol jó is tud lenni,bár ha neki ez rossz érzés,akkor sajnálnám.

2013. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát ha elég szép vagy és jól kijönnénk, én megpróbálnék bizalmadba férkőzni :P
2013. szept. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mi egy ilyen lánnyal kerülgettük egymást két hónapon keresztül, de meguntam a dolgot. Egyfelől mindig arról mesél, hogy én milyen jól nézek ki, mennyire kedvel, mennyire jól érzi magát velem, és azt akarja, hogy életünk végéig boldogan, aztán amikor találkozunk, szarik a fejemre kb :D


Ha nem vagy jégkirálynő, és nem kell hónapokat várni arra, hogy eldöntsd, mit akarsz, akkor jöhetnél :)

2013. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lenne az. :)
2013. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!