Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány megmondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megmondja, hogy tetszek neki, és, hogy járhatnánk, mit csináljak, hogy kérdezzem meg, hogy járjunk, vagy valami? Illetve hogy érdemes törődni vele? Ajándék, vagy inkább szeressem, tiszteljem és kész?!

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jajj...Ha már ő mondja meg, hogy tetszel neki és, hogy járhatnátok, akkor elég t..öketlen vagy, hogy nem tudsz rá magadtól reagálni...Mondhatnád mondjuk azt, hogy: " Én is így gondolom, meg kéne próbálnunk. " Törődni meg úgy, hogy szeressed,tiszteljed és kész, gondolom fiatal vagy, szóval felesleges ajándékot venni, mert általában sok a futó "kapcsolat" olyankor és csak felesleges pénz kidobás lenne az ajándék, persze olcsóbb ajándékokat azért nyugodtan vehetsz neki szerintem :)
2013. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irodalom. Vedd elő! Petőfi vers:D És még megtanulsz fogalmazni:D
2013. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az inkább neked kéne,sõt.. :)))

Én helyesen írtam,de te... :D

Elsõ válaszoló köszi! :)

2013. szept. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!