Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért van az, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy azt mondjátok nektek a normális csajok jönnek be és nem a plasztik pláza cicák, de mégis az ellenkezőjét tapasztaljuk?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mert neked csak a jóképű menőcsávók számítanak fiúnak, nekik pedig tényleg a plázacicák tetszenek elsősorban.
2013. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztalom az ellenkezőjét.

22L

2013. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Majd ha találok normális de szexmániás, nem hónapokat túráztatós nőt, akkor lehet el is veszem.
2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy a plasztik pláza cicák inkább a "pávák" -nak vagy egyéb lányos fiúknak jönnek be, akiket én széles távolságban kerülök :DD

Nekem nincs ilyen tapasztalatom a normális pasikat illetően. Pedig én nem öltözök kirívóan...

Nem lehet, hogy rossz pasikkal kezdesz?


20L

2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ez nem igaz.. nem a külsejét nézem a srácoknak(vagyis viszonylag azt is) és nem is hogy milyen menő de ha esetleg nem épp egy jóképű akkor is adok neki esélyt, hogy megismerjem és ha kedves aranyos akkor nem érdekel h milyen helyes menő vagy akármi..
2013. szept. 24. 21:14
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Na, a mai esti mese is megvolt, most már nyugodtabban megyek majd aludni :)
2013. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
de meglehet....
2013. szept. 24. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!