Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, Nektek mennyire fontos, hogy egy srác kondizzon, kigyúrt legyen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2013. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem, én se vagyok modell, hasonló szépek legyünk aztán jól van
2013. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a belső értékek számitanak. Azt meg nem tudsz szerezni a konditeremben
2013. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lina93 ***** válasza:

Első válaszolóval egyetértek, semennyire.

Nem az a lényeg szerintem.

2013. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a fiatal lányok ilyenkor már alszanak
2013. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi Andersen van itt...
2013. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lina93 ***** válasza:

# 6/6


Hát kedves Andersen!

Személy szerint nekem nem jön be, hogy egy pasi olyan, mint egy lufi, mert szanaszét van gyúrva, esetleg szed is valamit. Engem egyenesen taszít.

Legyen csinos, vagy akkor inkább legyen vékony, duci, a fene bánja, csak rendes legyen és először is legyen olyan dolog, ami megfog benne.

Párom is vékonyabb alkat és imádom. Amíg meg tud nevettetni, tudok vele komolyan beszélni, mellettem van mindenben és megértjük egymást, hol érdekelne engem az, hogy nincs szétgyúrva? Örülök is neki, mert ő nekem így tetszik.

Azért mert ti, pasik elkönyvelitek magatokban, hogy a csajoknak csak a szanaszét gyúrt, 2 ajtós szekrények jönnek be, nem kéne ráhúzni mindenkire.

Igen, valljuk be a nagy többség mostanság ezt veszi figyelembe, meg azt, hogy jól mutassanak együtt, meg, hogy minden lány csorgassa a nyálát az ő hapijára, de mi itt leírtuk a véleményünket és azt gondolom, hogy amíg nem ismered egyikőnket sem, addig nincs jogod megkérdőjelezni azt, hogy mi az őszinte véleményünket írtuk le.

2013. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én azt tapasztalom, kedves kérdező, hogyha nem gyúrsz, akkor a drága hölgyek 90%-a nem vesz emberszámba...
2013. szept. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddigi barátaim közül egyik se volt kigyúrt, és nem is tetszene, ha ilyen lufiember lenne. Mostani párom még mondta is, hogy ha gyúrna, akkor nagyon izmos lenne, mert olyan a testalkata, szóval ha nagyon szeretném, megtenné értem. De inkább elutasítottam az ajánlatot, így is erős, végez is fizikai munkát, semmi szüksége nincs gyúrásra azért, hogy egy izomkolosszus legyen. Jobban tetszik így macisan :)
2013. szept. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anett00616 válasza:
nem muszáj csak ne legyen kövér
2013. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!