Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Oroszlán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Oroszlán jegyről? Szándékosan nem az ezotériában tettem fel a kérdést, kapcsolati szempontból vagyok kíváncsi rá.

Figyelt kérdés
Sok megítélést hallok róla. Tényleg olyan elviselhetetlen? Nektek milyen tapasztalatok, benyomásotok van róluk?

2013. szept. 25. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Oroszlán vagyok (nő), a párom imád velem lenni (ő ikrek).
2013. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom oroszlán. Én vízöntő vagyok.

Tűz és víz a kettő, de így tökéletes. Tökéletesen kiegészítjük egymást :)


Egyáltalán nem elviselhetetlen, csak sokkal lobbanékonyabb, mint én!

2013. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám ilyen jegyű. Elmondható róla, hogy nagyon makacs, és gyerekes is kissé amellett hogy okos. Nagyon tud lelkesedni, de ez bármikor alábbhagyhat.
2013. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 zoliba' ***** válasza:
nekem volt 2 oroszlánom. Túlságosan,folytóan ragaszkodó, féltékeny,hisztis,mindent túlkombináló! Mind a 2..
2013. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
semmi, nem hiszek ezekben
2013. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sok valóság alapja nincs.

Én oroszlán vagyok, de rám a nagyvonalúságon és egón kívül nincs semmi ami illene rám.

2013. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Az oroszlánok (általánosságban) idióták.Az egyik legnehezebben kezelhető (de inkább kezelhetetlen) csillagjegy.

Ha nagyon szereted,lehet vele együtt élni,de mihelyt az érzelmeid megkopnak, a mindennapi apró-cseplő hülyeségei minden normális embert kiborítanak.

2013. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok, volt egy oroszlán barátom... Köszi, még egyszer nem kell! :)
2013. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Oroszlán eléggé magával törődő egoista, több ismerősömnél tapasztaltam amikor felhívtam rá a figyelmet csak néztek. Nem nagyon lehet megértetni. Én lényegében nem erőltetem egy oroszlánnal a dolgokat. F 26
2013. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Első szerelmem is oroszlán volt meg az édesapám is. Nem is találhatnék két ellentétesebb embert. Szóval ezek után, bármi lehet.
2013. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!