Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromság elhatározni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromság elhatározni, hogy szándékosan egyedül maradjon az ember? (többi lent)

Figyelt kérdés

Még lassan egy-másfél évvel ezelőtt szerelmes voltam (de még csak nem is jártunk) egy lányba, akivel hasonló érdeklődésünk volt. Mindketten huszonévesek voltunk. Lekoptatott egy átlátszó szöveggel. Körülbelül egy éven át gyötörtem magam rajta (még most is).


Később kiderült (elmondta nekem, mert amúgy jóban voltunk), hogy valami szexkapcsolatban van egy 40 éves férfival, és hogy már ő se tud szerelmes lenni senkibe, senki nem tudja felkelteni az érdeklődését és semmi nem érdekli. Hasnolóan borzalmas lelkiállapotban van már sok éve, mint amibe nekem sikerült kerülnöm.


Így már engem se érdekel semmi. Már más lányok se érdekelnek, mert megnézem őket, hogy "szépek, szépek", de valamiért mindig más csávót képzelek el hozzájuk, mindig azt mondom magamban, hogy "nem én illek hozzájuk és ők se hozzám".


Azt mondta nekem, hogy maradjak egyedül, "Búval ne bassz!". Én pedig azt határoztam el magamban, hogy addig maradok egyedül, amíg ő nem talál magának végre egy igazi párt.


Viszont mégis hiányzik a szerelem érzése, mert nagyon régen volt egy kapcsolatom, amiben jól éreztem magam. Haverjaim, akikkel mindig eljárok kocsmázni és koncertekre pedig mindig mondják, hogy szerezzek már valakit, de még ők is látták, ahogy két csaj közeledését is sikerült elhajtanom.


Ilyen búvalbaszott állapotban, amit ez a bizonyos lány okozott (tudom, hogy nem szándékosan), kész öngyilkosság lenne egyáltalán valakihez is közelíteni. Rettentő unalmasnak kezdtem érezni magam, kevesebbet beszélek az emberekkel, mint szoktam, külsőmet meg hiába változtatgatom, mindig átlagos kinézetűnek érzem magam.


Pedig talán csak magamat kéne fejlesztenem, utánaolvasnom, hogy hogy legyen több önbizalmam, elkezdeni sportolni meg ilyenek. Csak egyetemi tanulmányaim mellett már az időmet se tudom beosztani ezekre.


Szerintetek?


2013. márc. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, így csak elrontod az életed. Az csak kifogás, hogy nincs idő, mindig van idő arra, amit igazán akarunk.
2013. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem. Egyrészt úgyis akkor szeretsz bele valakibe amikor tiltakozol ellene. Másrészt meg nem csak magad fosztanád meg a boldogságtól, hanem mást is. Viszont az jó ötlet, hogy rendbe hoznod magad.


21/N

2013. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsúgok valamit. 19 lehettem amikor rózsaszín köd közel egy évig, de az anyós bekavart és szakítás. 2 évig nőre sem tudtam nézni. Még egy év kellett, hogy "kijózanodjak"...


Most ott tartok, hogy egy olyan párkapcsolatban vagyok ami "barátság extrákkal"-nak indult, de végül összecsiszolódtunk.

Lehet, hogy eleinte nem voltam ebbe a szépségbe szerelmes, de nem bántam meg, hogy összebútoroztam vele.


A szerelem nem minden. A történelem során milliók házasodtak úgy, hogy semmit nem éreztek eleinte a párjuk iránt.

2013. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem várd ki míg túlleszel rajta és ne sürgesd, ez úgysem megy parancsszóra.

hasonló szituban voltam, még a 40-es pasi is ottvolt, 4 évembe került mire túllettem azon, aki miatt ilyen állapotba kerültem.

de most boldog vagyok és új szerelem kezsdődik :)

tehát nem bántam meg hogy vártam, hogy időt hagytam a búval b@szottságra, mert így tiszta szívvel tudok nyitni a mostani pasi felé, senki emléke, jelenléte nem fáj és újra képes vagyok szeretni

de ehhez az kellett hogy tényleg igazán összetörjek és rottyon legyek

22/L

2013. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én is hasonló cipőben járok, mint Te (azzal az aprócska különbséggel, hogy én lány vagyok). Nagyon sokat gyötörtem magam én is és még teszem most is, de azért már sokat javult is a helyzet. Én kb másfél-két éve kerültem abba a "letargikus" állapotba, ahonnan nagyon nehéz kiemelkedni, eljutottam arra a pontra hogy már senki (más) nem érdekelt, történhetett bármi, jöhetett bárki és csinálhattam én is bármit figyelemelterelésképp (buliztam féktelenül, ismerkedtem mindenféle alakkal, de persze mindhiába, majd beleőrültem). Az egyetlen kiutat én csak abban leltem meg, hogy próbáltam minél kevesebbet gondolni azokra a "régi időkre", meg úgy általában az illetőre. Kerestem egy hobbit, elkezdtem kitartóan sportolni, rákoncentrálni a tanulásra, mellette dolgozni. Minden szabadidőmet kihasználtam! Sokat sétáltam, sok új dolog felé nyitottam, új helyzetekben próbáltam ki magam. Tény, hogy nagyon erős elhatározás szükséges, másképp nem megy és a legfontosabb, hogy legyél kitartó. Ezen csak Te tudsz változtatni, már pedig Te is látod (remélhetőleg), hogy szükséges, mielőtt még teljesen felemésztene a sok kósza gondolat. Próbálj új dolgokat kipróbálni, szerezni egy "hobbit", amiben örömödet leled és ne nézz hátra! Én úgy érzem, már jó úton haladok és egyszer talán - bár még sok idő kérdése - képes leszek megszeretni másvalakit... Sok sikert és kitartást!
2013. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó csajszival tudok csak egyetérteni én is. Én még nem emelkedtem ki teljesen, mert még ott tartok, hogy nem kell senki - hosszú távon. Néha azért jól jön ideig-óráig a női társaság :D
2013. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kifogásokat keresel. Néhány hónap csak az egyetem és biztosan elcseszed az idődet a tv és a pc előtt. Ezek helyett sportolhatnál is.
2013. márc. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

BAROM vagy, igazi tősgyökeres tajparaszt

MR.

(ha én nem lennék sokan még elhatározás nélkül is így járnának).

2013. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!