Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Oroszlán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Oroszlán jegyről? Szándékosan nem az ezotériában tettem fel a kérdést, kapcsolati szempontból vagyok kíváncsi rá.

Figyelt kérdés
Sok megítélést hallok róla. Tényleg olyan elviselhetetlen? Nektek milyen tapasztalatok, benyomásotok van róluk?

2013. szept. 25. 11:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám Oroszlán. És bármennyire is szeretem, mert elvégre csak az apám, a valóság az, hogy az esetek többségében emberileg egy hatalmas s-ggfej. Egoista, önző, egyáltalán nem körültekintő, makacs, büszke, egyáltalán nem rugalmas, megrögzött irányító, és mindez nála még igen begyepesedett és végtelenül konzervatív látásmóddal párosul, ami teljesen elviselhetetlen.
2013. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Igazából a csillagjegyeknek igazából csak asztrológiában hívő csajokkal való kapcsolatban van csak jelentősége. Jellemezően az ilyen csajok öntudatlanul is a saját csillagjegyükhöz társított személyiséggé formálják magukat, illetve ha egy srácnál elkezdik dicsérni azt hogy milyen jü csillagjegye van, ahhoz milyen tulajdonságok tartoznak, akkor lehet hogy a srác a csaj boldogsága, megtartása miatt erre tudatosan rágyúr.
2013. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy egyedül lenni mégiscsak jó
2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Hisztis,önfejű,hirtelen haragú,uralkodó típusú,oroszlán nő vagyok.

Mellém a nyugodt típusú férfiak illenek,de nekik nem kellek.

2013. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért, nekik mi kell akkor? Nem az ellentétek... stb. az csak egy oltás?
2013. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Úgy vettem észre,h az ellentétes dolog nem igaz.

Én kivétel lehetnék,mert úgy érzem,egy nyugodt férfi mellett megszelidülnék.:)

2013. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor sztem verd ki a hisztit egy nyugodt férfinél, hogy márpedig addig toporzékolsz és égeted az utcán, amíg nem lesz a f***id :D
2013. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Köszi a tippet.:)
2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Oroszlán a párom és oroszlán vagyok én is, a kapcsolatunk meg hihetetlenül nyugodt. Nekem tipikusan Ő a zsák a foltját esetem:D Mindketten a nyugodtabb természetűek vagyunk. Ha választani kéne, én vagyok az, aki hamarabb felemeli a hangját, de az Ő halál nyugalma engem is lenyugtat. Békében, szeretetben élünk egymás mellett, ha ránk néznek a barátaink látják a szemeinkben a büszkeségünk végett ki nem mondott, lángoló szerelmet. Makacsak vagyunk, önfejűek, akaratosak, de nem egymás irányába. Egymással végtelenül türelmesek és gyengédek vagyunk. Ránk nem vonatkozik a két dudás egy csárdában nem fér meg szituáció. Alapjáraton nem hiszek ebben, de a jellemzések többségében igazak az adott személyekre, csak ki hogy értelmezi, éli meg. Csak azért ne járjak valakivel, mert oroszlán? Ugyan kérlek.....
2013. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!