Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is voltatok már úgy, hogy szerelmesek voltatok egy férfiba, aki ezt az érzést nem viszonozta?

Figyelt kérdés
Mennyire viselt ez meg titeket?
2013. szept. 25. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az első. :o
2013. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Volt. Az a baj, hogy hülyített, elhitette velem, hogy ő is szeret, majd kiderült, hogy nős. :(
2013. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt! Abban a pillanatban padlót fogtam...Sz..r teperni a semmiért, ez kicsit megviselt...Aztán kb már meg eszembe se jut, annyira lényegtelennek tűnik már ennyi idő után, h ha a kérdésed nem olvasom eszembe se jut :D
2013. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj... És az volt a jobb eset, amelyik fiú csak a haverom volt, nem lett több. A másikkal évekig volt viszonyom, és hiába tudtam hogy ő úgy nem szeret, én túlságosan szerettem ahhoz, h elhagyjam :(
2013. szept. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszolónak: és miért járt veled éveken át úgy, hogy nem szeretett?
2013. szept. 25. 16:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Szó szerint belebetegedtem az egészbe. Bár nem plátói volt, együtt voltunk egy rövid ideig.
2013. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagyon-nagyon.
2013. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert neki nem kellett a szexhez szerelem. Amúgy meg nagyon tetszettem neki.De nem jártunk, csak jóban voltunk.


Tudod a pasik ilyenek, egyik részük akár bármilyen érzelem nélkül tud szexuális kapcsolatba lépni, még a másik olyan mélyen tud szeretni, hogy nem is gondolnánk... (bár ez a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást, csak az érzelmes hosszabb távú szexkapcsolatba sztem nem megy bele).

A szívet pedig nem lehet irányítani, beleszeret abba is, akibe nem kéne :(

#5

2013. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!