Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől ribi egy ribi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől ribi egy ribi?

Figyelt kérdés
számotokra mik azok a viselkedésformák és hasonló dolgok amitől valakit rib*cnak tartatok ?
2013. szept. 25. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-es, rendben. Akkor a r..banc a "prostituált" szó egyik szinonimája, olyan nő, aki üzletszerűen, pénzért létesít szexuális kapcsolatot férfiakkal.

... Ezen felül bárkire rá lehet fogni, aki valamiért nem szimpatikus, vagy akiket fentebb felsoroltam.... :)

2013. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És akkor már nem is létezik ez a szó? Csak egy illúzió vagy mi? Ne röhögtess már. Maci f**zán pattogjunk már.
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De, létezi: a prostituáltakat nevezik így. Ezen felül mindenkit, akinek a viselkedése a mi erkölcsi normánknak nem felel meg, vagy valamiért utáljuk.

Pl.: Csaj sétál az utcán a barátjával, a srácra egy másik lány mosolyogva ráköszön. Hányszor hallottam ilyen: "a büdös ribi, hogy képzeli" :D

Ez relatív.

Szerintem pl. akinek volt már egyéjszakás kapcsolata, nem ribi. Aki szexisen öltözik, nem ribi. Aki flörtöl (ha nincs komoly kapcsolata), nem ribi.

Nekem a ribi az, aki folyamatosan váltogatja a pasijait és anyagi szolgáltatást vár el ennek fejében.

Az én olvasatomban itt be is fejeződik a ribiség.

Ennyi.

2013. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam egyem a pici szíved. Engem azt zavar hogy ne jöjjünk már ilyen hülyeségekkel hogy ez a szó nem is létezik csak komplexusos meg irigy emberek találták ki, mert ez baromság :D
2013. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jó, csak én a kérdést úgy értelmeztem, hogy nem a prostikra vonatkozik.
2013. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kérdés nem a hivatásokról szól... en arra voltam kiváncsi h ti melyik lányra mondjatok h ribi... mert nekem személy szerint felfordul a gyomrom a mai lányoktol es igen is ribik ...
2013. szept. 25. 17:58
 17/19 anonim ***** válasza:
Márpedig az egy éjszakás kalandokat "megjárt" másképp nem tudom nevezni, csak ribinek. Aki erkölcsös, elítéli a kalandokat 100%-osan! Erről ennyit...
2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Márpedig az egy éjszakás kalandokat "megjárt" csajokat*
2013. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, hát akkor csak jól értettem én a kérdést! :D Hogy a macska rúgja meg! :D
2013. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!