Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan sekélyesek manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan sekélyesek manapság a csajok? Egyre több ribi, pénz, dugás stb. Csak én veszem azt észre hogy el vannak ribisedve a csajok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Zavar, hogy nem veled, mi?
2013. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Mert régen férfi volt az úr a háznál, ma már nem így van. Meg is lett a következménye.
2013. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

nem csak te veszed észre..

viszont így nem a fiúk már abban se bíznak, akiben kellene :(

de hozzáteszem, szerintem fordítva is így van!

2013. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ma 17:35 első.Nem én csak megdugom őket,nincs ezzel gondom.De kevés a csaj akivel komoly kapcsolatot lehetne kialakítani.Én kihasználom a lehetőségeket,nem vagyok rosszképű,jól megdugom őket azt ennyi.De ugyanakkor kevés csaj van akivel komolyan lehetne kezdeni valamit.
2013. ápr. 8. 17:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt látják, ezt követik :)
2013. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem. Sokan mások is erre élveznek, hogy ök bizony ribit látnak mindenütt.
2013. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"jól megdugom őket azt ennyi"


Ebből úgy tűnik, mintha neked is csak ennyit jelentenének a nők. Akkor mmeg miért problémázol?

2013. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Vannak normális lányok is, csak azok vagy neked nem felelnek meg, v. lehet azt látják, hogy neked jó úgy ha minden csajt megkaphatsz, és nem kell a komoly kapcsolat, ezért nem is közelednének. Keress olyat, aki jó neked:)
2013. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem a lányokkal van a baj, hanem veled. Senki sem akarna tőled normális kapcsolatot, ezért csak a ribancok találnak meg.
2013. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
tény hogy vannak még normális csajok... Na persze én egyetlen ilyet sem ismerek. Ritka faj :P
2013. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!