Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki szereti a rockot, metalcore-t, ez kinézetében is megnyilvánul és elmúlt 20 éves?

Figyelt kérdés
+ tetkó, pc maga lenne a mennyország

2013. szept. 25. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az retek az a pc?
2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tudnék példát mondani személyes életemből, de nem fogom megtenni, mert nem akarom lejáratni..
2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És azt nem tudjátok hol lehet ilyen fiúkkal összefutni? Milyen helyekre járnak szórakozni (főleg Budapest érdekelne).
2013. szept. 25. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves is vagy? Mert 15-nél nem nagyon tűnsz többnek a kérdés alapján...
2013. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi bajod azzal, hogy nekem milyen stílusú fiúk jönnek be? Mindenkinek van egy típus, ami jobban tetszik, attól még átlagos kinézetű fiúkkal is szeretek ismerkedni. Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni.
2013. szept. 25. 19:20
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha még emellett a zenei ízlésünk is megegyezik, annak csak örülni tudok.
2013. szept. 25. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:

A málhán meg a rockerek.hu-n akadnak ilyenek pár százan...


Viszont a pesti "törzshelyeikre" jómagam is kíváncsi lennék. :)

2013. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki a pesti törzshelyet kérdezte: Dürer Kert, az tele van velük, bár őszintén szólva nekem már kezd elegem lenni a fültágítós, telepiercinges emberekből. Bár tudom, ez senkit nem érdekel.:D
2013. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ohhohó, köszi! :3

És mennyi esély van rá, hogy ha napközben, mondjuk délután, bemegyek tökegyedül, akkor valaki rám cuppan? Vagy inkább estefelé kéne benézni?

2013. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább olyankor, amikor koncert van. De abból ott nincs hiány.:) Facebookon szerintem lesd meg az oldalukat, ott tudsz tájékozódni.:)
2013. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!