Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem volt ilyen gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem volt ilyen gáz első csókom?

Figyelt kérdés
A srác előtte egy csomószor rákérdezett, hogy akarom e, nem olyan "filmes" volt, hogy szépen közel hajol, hanem megkérdezte egy csomószor, és amikor bólogattam, akkor csak úgy simán megcsókolt... Még nem is fogta az arcomat, nem simogatta a hátamat, nem húzott közelebb a derekamnál fogva meg semmi ilyenek, csak úgy simán... Nektek milyen volt az első csókotok? Mik voltak az "előzményei"?
2013. szept. 25. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
7 dl konyak. Ez volt az előzmény. :D
2013. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem volt előzménye, meg is lepődtem, de olyanra sikeredett, amire szívesen emlékszem vissza :)
2013. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
2dl málnaszörp
2013. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak úgy, megtörtént? úgy értem hogy pl. a tóparton ültetek, aztán egyszer csak oda fordult és lassan megcsókolt, vagy ilyesmi... Nekem a volt barátommal történt, már bánom, hogy együtt voltam vele...
2013. szept. 25. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Most komolyan azon picsogsz, hogy az első csókod nem úgy alakult, mint azokban a generált f*s filmekben?
2013. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem csipogok... -.-" csak jobb lett volna hogyha nem hoz előtte teljesen zavarba azzal, hogy 600000-szer megkérdezi hogy szeretném e, meg biztos, meg blablabla...
2013. szept. 25. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp egy buszon utaztam nem akartam egyedül így megkértem a legjobb barátom akibe szerelmes voltam. Nem igazán számítottam rá. Ráhajtottam a vállára a fejem adtam egy puszit az arcára. Ő ezek után megfogta az arcom maga felé fordított oda húzott és megcsókolt :) Nem számítottam rá, de nagyon jól esett, utána egész úton csókolóztunk :) (több mint 3 óra)
2013. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ahw ez olyan aranyos :')
2013. szept. 25. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is olyan voltam, mint a farkas a három kismalacban. Azt hiszem, ezzel mindent leírtam. Aki nem ismeri a történetet, olvasson utána, vagy nézze meg.
2013. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!