Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókom egy színdarabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókom egy színdarabban történne meg, olyan fiúval akivel nem szeretek. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még barátom, még nem is csókolóztam.

Játszom egy helyi színházban, és a következő színdarabban (még csak a forgatókönyvet kaptuk meg, próba nem volt) egy fiatal, szerelmes lányt kellene alakítanom, és van csókjelenet is.

A problémám ugye az, hogy nekem ez lenne életem első csókja - és hogy néz az ki, ha egy hamis, "mű" csók lenne, egy olyan sráccal, akivel bár jóban vagyok a színészkedés miatt, nem érzek iránta semmi olyat?

Mindig úgy képzeltem az első csókot, hogy majd milyen jó élmény lesz azzal a fiúval, aki tetszik nekem, akibe szerelmes vagyok, vagy legalább annyi, hogy igazi csók legyen egy fiúval aki tetszik és szimpi....


Tudom, hogy egy színházi jelenetes csókot nem szabad igazi csóknak venni, na de mégis... még csak szájrapuszit sem kaptam fiútól soha életemben, és akkor így történjen az első?


Az egész szerepet nem akarom visszamondani, mert nagyon jó darab és most szeretném megszilárdítani a helyemet a csapatban, ez lenne az első főszerepem. Viszont nagyon zavar az a csókjelenet.


Ti mit tennétek?


2011. aug. 4. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A műcsók az kb száj mellé tapsztott száj, még csak nem is szájrapuszi, vagy nem? Vállald be, semmi köze az első csókhoz szerintem.
2011. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
pokereznék egyet
2011. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen bevállalnám. Plusz ki tudja? Szerintem nagyon is romantikus egy színpadon csókolózni először. Még jó élménnyé is válhat.


Hidd el, még mindig jobb, mint a diszkó falánál, valami részeg állattal smárolni.


Plusz: lehet, hogy az a csók nem is lesz igazi csók, hanem tényleg csak "arcdörgölés". Akkor meg végképp nincs mitől tartanod.

2011. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a rendezővel, az ilyen szitukat tudnia kell kezelni.
2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dam dam dam damm...
2011. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy elég kicsi a színpad és körben, oldalt is nézők ülnek, ezért egy arcra adott "műcsók" nem lenne elég élethű, tudom, hogy a felnőtt színészeknek is mindig csókolózniuk kell, mert a rendező szerint az "úgy profi".

De majd beszélek vele erről, hogy nem tudjuk-e megoldani.

2011. aug. 4. 15:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem arctapasztásra gondoltam, de a szája sarkára rakod a szádat, és összeölelkeztek, akkor az teljesen elég, a csókhoz mégsem sok köze van.

2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15:45 vagyok. A partnereddel is beszéld meg előre, vagy akár hárman közösen a rendezővel, nehogy a srác az előadáson találja ki, hogy nyelvest akar adni.
2011. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz rá a rendezőtől, mit vár tőled. Nem hiszem, h para lesz...nővéremnek is első csókja színpadon történt, nem volt semmi különös, amikor első csókról kérdik, mindig azt mondja: ővele volt, ha a színdarabot nem számítjuk. Tehát kezeld így, nem számít, nincsen jelentősége. :)

Ha igazi színésznő akarsz lenni, ennél sokkal nehezebb szitukban is helyt kell majd állnod: gondolj csak azokra a színészekre/színésznőkre, akik kapcsolatban élnek és filmen kell csókolózniuk, esetleg szexet imitálniuk...tehát szerintem ha parázol, max beszéld meg a fiúval, h megértsen, esetleg menjetek el fagyizni, beszélgessetek, legyetek barátok és kezeljétek lazán a dolgot. :)

2011. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy sokszor érdekel, hogy mi lett egy-egy régi (jelen esetben 10 éves) kérdés végkimenetele.

Szóval végül hogy alakultak a dolgok?

2021. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!