Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusom lenne?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már egy ideje eléggé tetszenek a nálam 20 évvel idősebb ( vagy több) férfiak. Nem tudom miért van ez így nálam de a korombeliek nem nagyon jönnek be mert hát tőlük már eléggé sok bántást kaptam meg minden. Mit csináljak? Apakomplexusom lenne? Mit tegyek ez ellen? Ez nagyon ciki? Titkoljam? Kérlek segítsetek!

2013. szept. 25. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleid elváltak?
2013. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az van.
2013. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen elváltak
2013. szept. 25. 20:56
 4/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem.Jópáran vannak így rajtad kívül.Ráadásul tizenéves korban a fiúk elég normálatlanok,és te is írtad,hogy 'sok bántást kaptál tőlük'.Szóval nem kell titkolózni,meg semmi hasonló,egyáltalán nem gáz.
2013. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 laci911 ***** válasza:
Az van , 14 èvesen nem kène velük ismerkedni . 14 fiuk meg olyanok amilyenek . Ez olyan mint ha azt mondanàd nekem csak a kèsz eredmèny kell . Ismerked korod bèliekkel 7 èv max korkülöbsèg . Csodàlkozni fogsz ha 20 èvesen olyan leszel mint egy 40 èves nő kitàgulva ès remènykedik , hogy talàl majd valakit aki ki huzza a kulàból .
2013. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé sem csodálkozom rajta hogy az idősebbek jönnek be. Nem benned van a hiba. A legtöbb korban hozzád illő fiú díszmajom, divatb*zi, kb. semmi közük nincs a férfiassághoz (tisztelet, nagy nagy tisztelet a kivételnek).

Nyugodj meg, a Te korodban ez természetes, sőt még később is sokan vannak így, többek között én is!


22/l

2013. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gyZoli85 ***** válasza:

ez úgy látszik generációtok szokása. 28 éves férfi vagyok és egy 15 éves hölgy igencsak erőteljesen próbálkozik nálam.

eléggé nagy dilemma elé állítva ezzel saját magát, és persze engem is. Ő is arra panaszkodik h most már az a helyzet hogy 20 éves kor alatti férfi szerű valamik rohangálnak a világban,akik egy értelmes gondolatmenetre nem képesek, de übertrendik. ezt még meg is értem,és isten látja lelkem átfutott pár gondolat az agyamon már ez ügyben...csak ha ésszel belegondol az ember...te megadhatod azt amit egy 25-30 éves férfi -csúnya kifejezés, de- elvár, és itt most nem a dolgok intim jellegére gondolok, hanem gondolkodás mód, kapcsolat komolysága stb?! tapasztalat szerzésnek persze kiváló lehet, már ha nem kerül képbe valami jó szándékú emberke, aki kellemetlenségeket tudna okozni.

2013. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám :) Nálunk nem volt semmi gond a szüleim házasságával, a mai napig jó a kapcsolatom az apámmal, mégis így vagyok.

Kb. én is ennyi idősen jöttem rá, hogy a korombeli pasik nem érdekelnek (Nyílván 14évesen a lányok már majdnem nőnek érzik magukat, a fiúk meg még igencsak gyerkőcök, ez természetes). Tudom, hogy ijesztő, de ne félj tőle. Még változhat.

Az a lényeg, hogy el kell fogadnod, hogy akármennyire is komoly lány vagy, meg szép stb, egy nálad 20 évvel idősebb férfival nem lehet kapcsolatod. Próbáld meg a hasonló korúakkal egyenlőre. :)


Elmondom az én történetem :)

13 voltam, mikor beleestem egy 32éves pasiba, egy évig tartott, jött a következő, aki szintén ennyi idős. Aztán 15 voltam, amikor a srác 24, itt már ment a nagy örömködés, hogy mégsincs apakomplexusom :D Aztán összejöttem a párommal, akivel 3 hónap van köztünk :) 3 évig voltunk együtt, közben megint beleszerettem egy nálam 30(!) évvel idősebb férfiba - magam sem értem miért :D

És tessék. Itt vagyok 20 éves fejjel, és azt hiszem ki kell jelentenem, hogy tényleg az idősebb pasik jönnek be, mert most jöttem össze egy olyan pasival, aki annyi idős mint életem első két szerelme :D :D

19 év van köztünk. Na és? :)


Majd meglátod, hogy alakulnak a dolgok. De mindenképpen előbb korodbélivel próbálkozz :)

2013. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy van ebben egy kis apakomplexus, de az is lehet hogy simán érettebb vagy a korodnál és ezért a korodbeli fiúk (akik amúgy is ilyenkor pár évvel a lányok mögött járnak a fejlődésben) nem partnerek számodra.

Kicsit a tükör másik oldaláról: én pont egy 30-as pasi vagyok, akinek viszont a Hozzád hasonló korú fiatal lányok jönnek be...

Összességében én úgy gondolom, minden a hozzáállásodon múlik. Ha kapcsolatot akarsz egy korombeli pasival, amiben egyenrangú, első számú partner vagy, arra sajna reálisan nincs esélyed. Talán 6-7 év múlva lesz (mert azon senki nem ütközik meg, ha egy 20 éves lánynak 35 éves pasija van, de ha egy 15 éves lánynak van 30 éves, akkor mindenki pedofilozik, pedig ez nem is igaz, mert 14 év felett bármit lehet).

Ami viszont igenis működhet, bár ebbe most biztos sokan belekötnének, az egy könnyedebb kapcsolat egy nem foglalt idősebb pasival, aki megadja Neked a szeretetet és biztonságot, esetleg gyengéden bevezet a szexbe (ami biztosan más lesz mint ha egy kanos tinifiúval tennéd meg az első lépéseket). Ilyenkor viszont vigyázni kell a perspektívára, vagyis hogy ne vágyj olyasmire, amit nem kaphatsz meg, mert annak csak fájdalom lehet a vége.

Szóval innentől Te tudod, Te ismered Magad, hogy tudnál-e kezelni egy ilyen kapcsolatot, titkolnod kellene-e stb., vagy inkább jobb ha távol maradsz az ilyesmitől, és próbálkozol a korodbelieknél (hátha találsz valaki érettebbet, nem kizárt), vagy egyszerűen vársz a dologgal még 4-55 évet és addig sulira, sportra vagy akármi másra koncentrálsz.

Remélem segítettem...

2013. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!