Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

A nővéremnek új barátja van 34 éves a nővérem 26 és összejöttünk egyik ismerősünknél iszogatni,házibulizni végülis.A baráti társaságunkban sok a sportoló főleg a fiúk között 22-26 évesek ketten versenyzők is,az egyik valamilyen thai box bajnok.Szóval a buli közepén kitalálták a fiúk,hogy menjünk le a garázsba boxolni kicsit,mármint a fiúk a lányok meg nézik.Le is mentünk és nagy húzódozás után rávették a nőverem barátját is,hogy felvegye a kesztyűt és itt jött a probléma.

Egy kicsit játszott,kesztyűzött a bajnok sráccal,aztán egy olyat bevert neki,hogy elájult.Mi nagyon megijedtünk,ő meg mentegetőzött,hogy véletlen volt,mert pont belehajolt az ütésbe.

Aztán jött egy következő srác ő is thai boxol,őt 1 perc alatt olyan szinten és olyan villámgyorsan szétverte,hogy a másik válaszolni sem tudott,felszakadt a szemöldöke,meg betört az orra.

Ezután a buli meghalt,mert megsértődött rá mindenki,meg féltek is tőle.

Másnap a nővérem elmondta nekem,hogy a fiú 10 évig boxolt és 5 évig francia boxolt.

Azóta is erről beszél mindenki,hogy a nővéremnek egy agrasszor a barátja,pedig egy rendes szerény fiú.

A kérdésem-

Szerintetek jogosan neheztelnek rá a többiek?

Mert szerintem nem.



2013. szept. 26. 02:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a klubja első szabálya: senkinek egy szót se a klubról...
2013. szept. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előre szólni kellett volna a srácnak, hogy milyen forral indul. Emellett pedig ha egy társaságban játszani szeretnének illik a játékszabályokat előre lefektetni. Nem biztos, hogy a többség mészárlást akart látni.
2013. szept. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De ők szinte minden hétvégén bunyóznak a garázsban és sok éve járnak edzésre is,ezért nem értem,hogy miért vannak ezen a dolgon meglepődve?

Plusz a "sógorom" nem edz már 2-3 éve és nem is rúgott egyet sem,pedig azóta néztem róla régi edzés videót és lábbal jobb,mint kézzel.

2013. szept. 26. 03:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Kijött a büszkesége. Le tudta volna égetni őket ájulás, törés nélkül is. Jogosan mérgesek.
2013. szept. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy igazi muay thai boxolo senkit sem bant igy!
2013. szept. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jogosan neheztelnek, nyilván ez nem arról szólt volna, hogy ájulásig verik egymást. Ha akkora profi, akkor tudnia kellene hol a határ.
2013. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a srác ennyire tud, és ezt ő is tudja, akk eleve nem kellett volna neki beállnia!
2013. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen állt rá és a másik két srác is tiszta erőből csinálta,csak nem tudták eltalálni rendesen,vagy ha el is találták,az levédte kesztyűvel,vagy nem tudom hogy mondják,meg kihajolt az ütések elől.
2013. szept. 26. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:
az szép volt
2015. jún. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezért ne állj le random emberekkel bunyózni. A francia boksz meg a boksz sem egyszerű sport, ha rendesen megtanították bokszolni, akkor egy igazi ütőgép lehet. És még ettől is van durvább. A nagyapám is bokszolt, aztán olyan szinten tud ütni, hogy ha nem is akar nagyot ütni, akkor is nagyra sikerül. Annyira beleég ezekbe a technika, a tökéletes kivitelezés, hogy gyakorlatilag egy ütésből ki tudnak ütni egy átlag embert. Ehhez jön még a genetikai adottság, tudniillik ugyanis, hogy "nagy ütőnek" születni kell. Ugyan fejleszthető az ütőerő, de egy korábbi kis ütőből sosem lesz bombázó. Míg ha a már "nagy ütő" továbbfejleszti magát, akkor senki sem fogja kiállni az ütését. Főleg, hogy ha technikailag is ott van. Gondolok itt elhajolásra, védekezésre, egyedibb ütésekre, nem mindennapi kombinációkra. Az izommemória miatt a mozdulatsorok pedig beleégnek a testükbe, az agyukba, szóval még 70 évesen is megpadlóztatják a 25 évest, főként ha az nem sportolt. 15 év meg rengeteg bokszban. Eleve annyi ütés van csak, hogy egy kezemen össze tudom számolni. Na most ő ezt a pár darab ütést gyakorolta élesben 15 évig. Szerintetek mi lesz a végeredmény, ha odaáll egy zöldfülűvel szemben. Az az igazság, hogy a rúgás meg csak hab a tortán. A másik dolog meg, hogy a thai bokszolók hajlamosak szarul ütni, nagyon a lábra helyeződik a súlypont abban a sportban. Gyakorlatilag ha kifejlesztenek egy verőgépet, aki kézzel tökéletes, akkor az bármely thai bokszost meg tudja verni. Csupán annyit kell tennie, hogy kikerüli a lábát. Remek sport a boksz, baromi egyszerű, de hatékony. Nem hiába mindig a legegyszerűbb a legjobb.
2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!