Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm totál kiborult....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőm totál kiborult. Igaza van?

Figyelt kérdés
Mindig őszintén beszélünk. Megkérdezte, hogy voltam-e valakivel mióta nem találkoztunk. Én mondtam, hogy igen. Erre elkezdett csesztetni, meg vádaskodni, tiszta jelenetet rendezett. De nem igazán értem, az én értékrendem szerint nem tartozom neki semmivel. Nehogy már hűséges legyek a szeretőmhöz. Mit gondoltok?

2013. máj. 6. 15:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
60%
Szeretőhöz nem kell hűségesnek lenni! Akihez hűséges az ember, az már több mint szerető, szerintem... :)
2013. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többet érez irántad ...!
2013. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%
azt, hogy egy gennyedék vagy, és kihasználod a szeretődet. És még igazat is mondasz neki. Gratulálok...
2013. máj. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

Abból a szempotból van igaza, hogy ha nem védekeztél, nehogy megfertőzd őt.

Ha védekeztél, akkor szerintem többet érez irántad.

2013. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy miben állapodtatok meg. Ha úgy van megbeszélve, hogy szólunk a másiknak ha van valami akkor jogos, de nálatok úgy érzem nem ez a helyzet. Szóval szerintem kissé túlreagálta a dolgot.
2013. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Védekeztem, mindig védekezem, mert könnyen teherbe esek. Kérdezte is, annyit mondott, hogy "legalább erre gondoltál". Azt sérelmezte leginkább, hogy hagytam, hogy a számba élvezzen a pasi, mintha ez bármit is jelentene. Ettől pöccent be igazán. Nem értem, ez nálam nem fokmérő.
2013. máj. 6. 15:07
 7/46 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy nem csak szeretőként tekint rád.
2013. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nekem inkább olyan érzésem volt, mintha a tulajdona lennék. De hát hogyis lehetnék, mikor férjnél vagyok. Nem értem.
2013. máj. 6. 15:12
 9/46 anonim ***** válasza:
Neki van férje, barátja vagy neked feleséged, barátnőd?
2013. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nekem férjem, neki barátnője van. Ezért is vicces ez az egész. :S
2013. máj. 6. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!